Kromě omluvy bude Jeremy Clarkson také „solit“

Kromě omluvy bude Jeremy Clarkson také „solit“

Jeremy Clarkson se producentovi Top Gearu Oisinu Tymonovi, kterého napadl, omluvil prostřednictvím advokátní kanceláře "Rád bych se omluvil ještě jednou Oisinu Tymonovi za mimořádné události a jejich politováníhodné následky", to ovšem není jediná věc, kterou Oisin od Jeremyho dostane.

100 tisíc liber

Za jeho výroky i napadení dostane producent od bývalého moderátora Top Gearu částku 100 tisíc liber, což je asi 3,5 miliónu korun. K tomu všemu ještě Jeremy dodal "Chci zdůraznit, že nic z toho nebyla v žádném případě jeho vina. Byl bych také rád, aby bylo jasné, že nadávky, které utrpěl po incidentu, jsou neopodstatněné, a je mi líto, že si tím musel projít."

Celá kauza je uzavřená

Podle Tymonových právníků považuje Oisin celou kauzu za vyřešenou, avšak nehodlá nijak zveřejňovat podmínky finančního vyrovnání. Vyjádření jeho právníků citoval deník The Guardian "Oisin velmi oceňuje veškerou podporu, kterou mimo jiné získal i od BBC, a nadále se hodlá věnovat kreativní práci pro televizi."

Díky facce vzniknou dva nové motoristické pořady

No, tak mají to oba za sebou. Jeremy je sice o „pár“ tisíc liber lehčí a skončil i s moderováním Top Gear, avšak právě díky tomu začíná něco nového. A my se můžeme těšit hned na dva motoristické pořady. Nový Top Gear  s novými moderátory i počin Jeremyho, Maye a Hammonda, který bude vysílat Amazon, a u kterého není stále jistý název.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner