Kromě nabídky nových vozů poskytujeme také servis vozidel Škoda

Kromě nabídky nových vozů poskytujeme také servis vozidel Škoda

Psal se rok 1995, když jsme se začali více zaměřovat a specializovat na automobily značky Škoda. Naše rozhodnutí vzešlo z jednoduchého průzkumu, při kterém se zjistilo, že těchto vozidel jezdí v České republice nejvíce. Vozidla značky Škoda prodáváme, ať už nové, či ojeté. Zároveň také poskytujeme autoservis Škoda.

Co všechno autoservis Škoda, který provádíme pro klienty, zahrnuje? Můžete si u nás objednat kompletní záruční i pozáruční servis. Dále je možné, abychom vám zařídili speciální umytí vozu, za použití nových, moderních technologií. Servis aut Škoda mimo jiné zajišťuje i kompletní zajištění STK a měření emisí vozů, kterou je velmi důležité provádět pravidelně.

Servis vozidel Škoda

Servis vozidel Škoda

Jednáme s pojišťovnami při zařizování pojistných událostí. Autoservis Škoda provozuje půjčovnu náhradních vozidel (Fabia, Fabia Combi, Roomster, či Octavia Combi). Servis vozidel Škoda poskytuje také zabezpečení vozu proti jeho odcizení. Využít můžete i naší odtahové služby, v případě nepříznivé situace na silnici.

Zaměřujeme se tedy na prodej nových i ojetých vozů, dodávání náhradních dílů a příslušenství a zařizování a poskytování servisu vozidel Škoda. Zajistit si servis, či si vybrat auto nové, můžete v Praze 4, v Modřanech.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner