Koupě i prodej nákladních aut nebyly nikdy jednodušší

Koupě i prodej nákladních aut nebyly nikdy jednodušší

Chystáte se prodat nebo koupit nákladní vůz? Pak jste jistě přemýšleli nad tím, který bazar nákladních aut bude ten nejlepší. A to co se týče výběru kvality, ale také férového jednání a přístupu. Vyzkoušejte společnost AC TIR – specializovaný autobazar, ve kterém najdete nákladní vozy i jejich techniku, tahače, přívěsy i návěsy různých typů a kategorií. Společnost má dlouholeté zkušenosti se vším kolem prodeje a koupě těchto vozů.

Jestliže se chystáte některý produkt z jejich sortimentu koupit, pak není nic jednoduššího než AC TIR navštívit a vybrat si přesně to, co hledáte. Jak ale postupovat v případě, že byste chtěli auto, popřípadě i nákladní auta prodat?

Jak postupovat při prodeji nákladních vozů

V bazaru AC TIR je prodej vždy založen na tom, abyste byli spokojeni. Cena vozu je stanovena odborníky, ale můžete si samozřejmě navrhnout takovou cenu, kterou si jako prodejce představujete. Firma má dlouholeté zkušenosti s oceňováním vozidel, takže navrhovaná cena vždy odpovídá skutečnosti a věřte, že je to ta nejvyšší možná. Pokud se přece jen s výkupčím nedohodnete, pak je možné svěřit společnosti auto do komisního prodeje za vámi navrhovanou cenu. Ihned po prodeji vám budou vyplaceny vaše peníze.

karusel-675x290-3

Další možností je nákup na protiúčet. Což znamená, že přivezete vozidlo, které chcete prodat, a vyberete si za něho jiné. Poté dojde k finančnímu ocenění auta, a buď je vám doplacen zbytek peněz, či tyto peníze můžete použít jako zálohu nebo akontaci. Může se stát, že si v jejich vozovém parku nevyberete, pak nemusíte zoufat, protože je zde možnost domluvy dovozu ze zahraničí. Společnost AC TIR se o všechno postará a váš vysněný vůz seženou a přivezou. Samozřejmostí je využití leasingu či úvěru, který vám zařídí jejich finanční specialista. Ještě pořád váháte, zda tuto společnost k prodeji využít? Není nic jednoduššího než kontaktovat jejich pracovníky, nebo se stavit přímo na prodejně. Firma nabízí i další nadstandardní služby, jako je například odvoz vašeho vozidla.  

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner