Konec 18. série Top Gear

Konec 18. série Top Gear

Konec Top Gear S18

No, tak je to tu. Po sedmi emocemi nabitých týdnech, přichází konec. Měli jsme zde pár superaut prohánějících se po trati Imola, Doctor Who na Top Gear trati, smutné vzdání pocty padlému Saabu, nucenému přezkoumání chuligánských hot hatch od Jamese, Briana Johnsona z AC/DC, Hammonda na okruhu NASCAR, čínského bratrance Stiga, automobilovou honičku s nejrozlobenějším mužem na světě, odhalení Richardovy nedělní volby restaurace, ukázku anglické letecké dovednosti, Jeremyho nejhorší den v životě, zjistili jsme, že jezdit rallycros je levnější než hrát golf a měli jsme tu Matta Le Blanca, který převzal otěže nad prvním místem v našem žebříčku časů celebrit.

Doufáme, že jste si to užili stejně dobře jako my a že nám zůstanete nadále věrni. Ale nemusíte se cítit příliš sklíčeně, protože se vrátíme velmi brzy a jako první vám představíme všechny novinky.

Nezapomeňte sledovat naše stránky, protože redakce Top Gear nekončí a dál vám bude přinášet nejnovější recenze, testy a další novinky ze světa motorizmu. Zároveň bude odhaleno několik záběrů, které se nevešly do standardních dílů.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner