Když se řekne Kia…

Když se řekne Kia…

Co si představit, když se řekne Kia? Mnozí automobiloví fandové již pochopili, že Kia si zaslouží nejen pozornost, ale opravdovou šanci stát se vaším rodinným vozem. Na první pohled krásná a elegantní auta v sobě ukrývají veškeré vymoženosti moderní doby za velmi přijatelné ceny. Právě cena dělá z vozu Kia vašeho rodinného přítele. Poměr ceny a kvality je totiž v případě korejské automobilky bezkonkurenční, nejen díky tomuto faktu se Kia pyšní prodejem aut přesahující 3 000 000 kusů ročně.

Je libo malé, nebo velké autíčko?

Kia dokáže uspokojit každého zákazníka. Pro vrcholové managery nebo pro lidi, kterým záleží na reprezentaci, vyvinuli technici z korejské automobilky naprosto dokonalý vůz Optima. Luxusní interiér je doplněn o jedinečné technologie typu bezdrátového nabíjení smartphonu. Již ve standardní výbavě můžete využívat zabudovanou navigaci, pohyb v neznámých městech vám ulehčí displej se všemi potřebnými údaji ve vašem zorném poli. Jako bonus pro spolujezdce si Kia Optima připravila panoramatické střešní okno.

Automobil Kia

Automobil Kia

Pokud máte radši menší auta, jež zajišťují rychlý pohyb v rušném městě, pak se nebojte vsadit na klasiku Kia Ceed nebo Rio. S modernizací automobilového průmyslu jde ruku v ruce i rychlý vývoj těchto stálic. Překvapí vás skvělou cenou a nadstandardní základní výbavou. Kia Rio vás dostane svou snahou poskytnout vám maximální komfort, samozřejmostí jsou úložné prostory i parkovací asistent. Ceed oproti tomu sází na rychlost, která je zaručena dvouspojkovou sedmistupňovou převodovkou. Neexistuje nic lepší, co by vám dovolilo naprosto splynout s vozem, a užít si tak naplno sportovní jízdu, než je tato převodovka.

Co Kia umí nejlíp?

Byť si z nabídky užitkových osobních automobilů Kia vybere každý, musíme říct, že její předností jsou dnes velmi žádané SUV vozy. Kia Sportage svým perfektním vzhledem crossoveru jasně dává najevo, že její výrobce ve výrobě SUV není žádným nováčkem. Vždyť první Sportage vyjel z garáže již v roce 1993. Poslední verze sazí především na technický rozmach a intuitivní ovládání. Prožitek z jízdy vám znásobí například zabudovaný zvukový systém JBL s osmi reproduktory.

Druhý favoritem v této třídě je Kia Stonic. Neotřelý a originální design doplňuje prostorný interiér. Stonic doslova vrací potěšení z jízdy řidiči i celé posádce.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner