Jestliže nechcete ztrácet čas v koloně vozidel, kupte si skútr

Jestliže nechcete ztrácet čas v koloně vozidel, kupte si skútr

Potřebujete se pohybovat po městě rychle a nemít strach, že uvíznete v koloně? Pak věřte, že auto není tou správnou volbou. Mnohem lepší je skútr. Skútry jsou velmi populárním dopravním prostředkem v některých evropských zemích, ale také v asijských destinacích.
A není se čemu divit. Mají totiž mnoho výhod.

Skútry a jejich výhody

  • mrštnost. Už nebudete trávit žádný čas v koloně vozidel,
  • ekonomický dopravní prostředek,
  • nižší spotřeba i pořizovací cena,
  • bezproblémové parkování. A to i ve městě,
  • stačí pouze řidičský průkaz skupiny B.

Skútry a mopedy České Budějovice

Rodinná společnost RAVO CB, s. r.o, se věnuje prodeji skútrů, mopedů i motocyklů. Přímo v sídle společnosti v Českých Budějovicích provádí také servis motocyklů i ostatních malých motorek. Jejich specializací je prodej motocyklů nejrůznějších značek, včetně náhradních dílů. Skútry a mopedy České Budějovice jsou tak svým širokým sortimentem zboží schopny uspokojit veškeré zákazníky.

 

Skútry v Českých Budějovicích

Skútry v Českých Budějovicích

Nakoupíte zde i elektrokola

RAVO CB, s. r.o., zajišťuje také prodej a servis elektrokol. Veškerá elektrokola jsou schválena pro provoz na veřejných komunikacích.

Prodej elektrických invalidních vozíků

Mají vaši příbuzní problémy s hybností? Společnost RAVO CB je prodejcem invalidních vozíků. Díky současné technologii mají elektrické invalidní vozíky přizpůsobené ovládání i pro kombinované postižení. Elektrovozíky obsahují dostatečně silný motor s kvalitní baterií. Jejich konstrukce splňuje správné parametry jak ve velikosti, tak v šířce. Firma při prodeji staví na letitých zkušenostech. A spolupracuje i s nejlepšími výrobci invalidních skútrů.

Profesionálové vám vždy poradí

Jestliže hledáte motocykl, skútr, moped, elektrokolo nebo invalidní vozík, pak věřte, že v RAVO CB si vyberete. Nyní navíc můžete využít probíhající slevové akce. Ve výprodeji modelů roku 2016 můžete ušetřit až 2000 Kč. A pokud stále nevíte, co je pro vás nejlepší, nebojte se obrátit na jejich specializovaný personál.

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner