Jeremy od BBC nebude mít pokoj snad nikdy. Toto všechno nesmí v Grand Tour říci…

Jeremy od BBC nebude mít pokoj snad nikdy. Toto všechno nesmí v Grand Tour říci…

Po dramatickém odchodu Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a James May drama "zdaleka" nekončí.  Jejich nová show si musí sakra dávat pozor, aby zde nebyl jen náznak podobnosti s čímkoliv v Top Gear. Nový seriál bedlivě hlídají právníci z BBC.

Grand Tour

Grand Tour

Bývalý výkonný producent z Top Gear Andy Wilman, který nyní pracuje na téže pozici pro Grand Tour vysvětlil vše v interview pro Edinburgh International Television Festival.

Opravdu absurdní zákazy od BBC

Andy například prozradil, že v Grand Tour rozhodně nesmí být ručně psaný žebříček jezdců, který si tak dobře pamatujeme z Top Gear. Také nesmí rubriku novinek pojmenovat novinky.  Stig a jeho tajemná postava jsou také pasé.  Proběhla dokonce diskuze, jestli vůbec může James May používat své oblíbené hlášky o "ptácích".

Letos se také filmovalo v Namibii a herci zde prohlásili, že krajina je krásná.  Právníci z Top Gear ale přišli s tím, že toto již padlo na stejném místě v Top Gear a proto se nic takového v nové show nesmí objevit. Trio moderátorů to tedy vyřešilo po svém a padlo zde něco jako:

Díky právníkům je tato krajina na hovno

V rozhovoru také padlo, že kontakt Grand Tour s Amazonem obsahuje celkem 12 dílů každý rok po tři následující roky. Můžeme se tak minimálně těšit na 36 dílů Grand Tour!

Ve videu si můžete poslechnout celé interview.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner