Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May vymýšlí název nového pořadu

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May vymýšlí název nového pořadu

Nový pořad Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye se na obrazovky dostane pravděpodobně až v druhé polovině roku, možná na jeho konci. Avšak stále není jisté, jak se pořad bude jmenovat.

Návrhů na název motoristické show je více

Právě na jméno motoristické show Clarksona, a jeho společníků se soustřeďuje jejich nové propagační video. To zachycuje celé moderátorské trio při „náročném“ brainstormingu a začíná slovy Jeremyho, že se už měsíc všichni snaží vymyslet jméno svého pořadu. Na videu pokládá řečnickou otázkou: „Jak moc dlouho tomu ještě můžeme říkat Zatím nepojmenovaná televizní show?“ Odpovědí se mu dostane od kolegů hned několik. Hammond navrhuje Automates, což by se dalo přeložit něco jako kamarádi od aut. Dalším z návrhů je Tripod – trojnožka, v čemž vidí James May narážku na erekci. Jeremy Clarkson pak přidá několik názvů alb od skupiny Genesis. Když už pak kreativita vázne, přijde May s názvem „Clarkson, Hamnond and May Car Show on Amazon.“ Což samozřejmě také neprojde.

Návrhů padne opravdu několik, což uvidíte v přiloženém videu. Pro pochopení je sice potřeba dobrá znalost angličtiny, ale určitě video stojí za zhlédnutí. Vše je pochopitelně strojené, ale i tak velmi vtipné. Nakonec všechno ukončí May s tím, že by nikdo neměl mluvit, pokud nemají dobrý nápad, po čem nastane ticho.

Podívejte se na to sami, a jako inspiraci můžete brát klíčové slovo na konci videa, „The Still Very Much Untitled Clarkson Hammond­ May Amazon Prime Show Coming Autumn 2016.”

Video s titulky

Video v originále

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner