Jeremy Clarkson natočil další skvělou reklamu

Jeremy Clarkson natočil další skvělou reklamu

Už uplynuly dva roky od doby, kdy Amazon předvedl první video svého projektu Amazon Prime Air. Kdyby snad někdo nevěděl, o co se jedná, jde o to, že díky této službě bude společnost schopna vám doručit balík až před dveře, a to do 30 minut od objednání. Vše díky dronům. Za dva roky se toho ale hodně změnilo. Nejde jen o design a vylepšení dronů, ale i o tváři objevující se v reklamách od Amazonu.

A protože se právě Jeremy Clarkson se svými kolegy z Top Gearu usadil pod křídla Amazonu, je jasné, že tváří oné reklamy je právě on. Již jednu reklamu na Amazon Fire TV Stick natočil. V nové reklamě můžete přibližně vidět, jaká bude budoucnost doručování zásilek.

Amazon na svých dronech tvrdě pracuje, což je patrné i z videa. Došlo k vylepšení systému rozpoznání překážek a změnu čekala i samotná konstrukce dronu, která dostala o jednu vrtuli navíc. Ta pomáhá při vodorovném letu, což zvětšuje dolet na zhruba 24 km a zvýšení rychlosti na 90 km/h. V tuto dobu se řeší hlavně výška a přesné přistání bez jakýchkoliv komplikací, což by měla řešit přistávací podložka tvořící nějakou obdobu heliportu. Ve vývoji je hned několik typů dronů, a to kvůli různému prostředí i zatížení. Jestli si myslíte, zda je nebo není  tento typ doručení možný třeba i v České republice, necháme na vás.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner