James May při virtuální konverzaci nejen potvrdil termín vysílání nové show, ale i něco o sobě

James May při virtuální konverzaci nejen potvrdil termín vysílání nové show, ale i něco o sobě

Jestliže neznáte sociální síť Reddit, pak vám prozradíme, že se jedná o místo, kde milióny uživatelů sdílí různé novinky ze všech možných oblastí, asi něco jako na Facebooku. Ovšem na rozdíl od sociální sítě Facebook se zde občas zastaví i známá osobnost, aby s ostatními členy virtuálně promluvila v rámci AMA, což znamená Ask Me Anything (Ptej se mě na cokoli).

The Reassembler se bude vysílat na BBC Four

Před několika dny byl tou osobností na Redditu i bývalý moderátor známé show Top Gear, James May. James chtěl mluvit hlavně o nové sérii pořadu The Reassembler, který se bude vysílat od 4. 4. 2016 na BBC Four. Jak se ale dalo čekat, mnoho dotazů se týkalo spíše nové motoristické show, jež má mít letos premiéru na Amazon Prime TV.

Kolik teda bude epizod nové motoristické show?

James May v diskuzi potvrdil to, co mnohokrát naznačoval i Jeremy Clarkson, že zatím bezejmenný pořad bude mít premiéru někdy na podzim. Konkrétního zatím však nic uvedeno nebylo. Překvapivá ovšem byla odpověď na otázku týkající se epizod nové show.

Původně bylo ohlášeno, že má trojice smlouvu na tři sezóny po 12 epizodách, James ovšem zmínil jen trojici epizod. Sporné ale je, zda myslel již úplně dokončené díly či rozkouskování první série do 4 celků, kdy by byly vždy 3 epizody dostupné najednou. Možné je obojí, protože například Netflix svým uživatelům dává mnoho seriálů k dispozici najednou.

S kým by raději bydlel nebo bojoval?

Další dotaz se točil kolem Jamesovy garáže, ve které je v současné době Porsche 911 Carrera, BMW i3 REX a Ferrari 458 Speciale.

Další část rozhovoru se pak nesla celkem v humorném duchu, protože James odpovídal i na otázku s kým by raději bydlel, jestli s Hammondem nebo s Clarksonem. May by si v tomto případě bral nejmenšího člena trojice, protože zabere málo místa a dům tak vypadá větší. Pokud by ale došlo na souboj se 100 Clarksony velikosti kachny nebo jedním Hammondem o velikosti koně, chtěl by soupeřit spíše s Jezzou.

V přiloženém videu se můžete podívat na trailer BBC Four The Reassembler.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner