James May je alergický na svůj Rolls-Royce Corniche! Jde na prodej

James May je alergický na svůj Rolls-Royce Corniche! Jde na prodej

James May se musí ze zdravotních důvodů zbavit svého kupé Rolls-Royce Corniche. Hvězda moto show Grand Tour jej po deseti letech prodává. Objevil se s ním dokonce v minulosti také v Top Gear.

James po tomto voze ze sedmdesátých let toužil celých dvacet let, pořídil si jej však až v roce 2007. Rok na to se toto kupé objevilo i v seriálu Top Gear. James se s ním postavil ve srovnávacím testu proti Mercedesu Benz 600, který si pořídil Jeremy Clarkson.

May si Rolls-Royce Corniche nechal až dodnes, ale ve středu 8.2. napsal ve svém blogu na sociální síti Drivetribe, že se jej zbavuje, protože je na něj alergický.

Pokud vůz řídím déle než půl hodiny, začne mě všechno svědit. Po delší jízdě pak musím všechno své oblečení vyvařit. James May

Elegantní kupé Rolls-Royce Corniche míří do dražby

Pokud by jste o vůz Jamese měli zájem, dražit se bude 19. března společností Bonhams v Goodwoodu. Vůz je ve velmi dobrém stavu, očekává se tak, že se vydraží za částku mezi 790.000 Kč až 950.000 Kč.

 Rolls-Royce Corniche Rolls-Royce Corniche5 Rolls-Royce Corniche4 Rolls-Royce Corniche3 Rolls-Royce Corniche2 Rolls-Royce Corniche

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner