Jaký rozhodně není nový Superb Combi?

Jaký rozhodně není nový Superb Combi?

Chystáte se rozbít prasátko a uspořené peníze investovat do pořádného auta? Pokud již máte seznam horkých kandidátů, jistě na něm nechybí vlajková loď automobilky Škoda. Superb představuje to nejlepší, co doposud sjelo z mladoboleslavských výrobních linek! Prozradíme vám, jaký je a není. A proč užijete každý kilometr za volantem i na místě spolujezdce.

Nová Škoda Superb rozhodně není nepohodlná a nepraktická. Komfortní vůz předčí vaše očekávání a nijak nezaostává za konkurencí. O kvalitách svědčí množství prestižních ocenění ve známých anketách (např. What Car?). Luxusní vozidlo nabízí vše, na čem si příznivci značky Škoda zakládají nejvíce.

tgear.cz_auto-poly_cz_01

Škoda Superb III. se v davu neztratí. Nemá sice tak velkou hlavu jako Láďa, ale svými liniemi zaujme každého, kdo není slepý. Nejnovější Superb není nenápadný a naopak potvrzuje, že elegance a dravost jdou dohromady.

Nejluxusnější Škodovka není nudná. Její jízdní vlastnosti jsou vynikající. Poslouží jako dálniční křižník a stejně dobře si s ní užijete na okreskách. Přítomnost moderních bezpečnostních systémů vám dá potřebnou jistotu.

Co se týče prostoru, toho je v Superbu na rozdávání. Nevystačíte-li si se zavazadelníkem klasického liftbacku, vsaďte na kombíka. Nová Škoda Superb Combi oslňuje 660 litry a po sklopení sedadel nabízí bezmála 2 000 litrů. Bez problémů v ní převezete větší věci. Třeba nábytek nebo jízdní kola. V tomto směru však vynikají i ostatní vozy ze škodovácké flotily. Úctyhodným zavazadlovým prostorem se chlubí také nová Škoda Fabia Combi.

tgear.cz_auto-poly_cz_02

Superb je doslova nabitý moderními technologiemi, díky kterým je cestování ještě příjemnější než v předchozích generacích. Na vrcholu stojí verze Amundsen s 8'' barevným dotykovým displejem, Wi-Fi, DVD mechanikou a čtečkou paměťových karet. Navíc lze integrovat sim kartu s LTE připojením.

O bezpečnost jízdy se starají multikolizní brzdy, automatická brzda proti čelnímu nárazu, detekce mrtvého úhlu, až 9 airbagů a propracované kolizní zóny. Není divu, že Superb získal pět hvězdiček v náročném testu Euro NCAP.

Navnadili jsme vás? Rezervujte si předváděcí jízdu u některého z autorizovaných prodejců a zamilujte se!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner