Jaké výhody nabízí kalkulačky povinného ručení?

Jaké výhody nabízí kalkulačky povinného ručení?

Skoda Rapid Spaceback

Skoda Rapid Spaceback

Zda uzavřít, či neuzavřít povinné ručení, toto rozhodnutí není v rukou majitele auta. Pod strachem z několika tisícové pokuty se každý majitel automobilu raději rozhodne pro variantu – uzavřít. U koho ale povinné ručení uzavře je již zcela na něm. Existuje množství pojišťoven, které se předhánějí v nabídce a v bonusech, které dostanou právě u nich, když nepřijdou ke konkurenci. Tento konkurenční boj je pro klienta většinou výhodou, a to proto, že si může vybírat. Nejedná se jen o výběr ceny, ale i právě zmiňovaných benefitů. Možnosti, které máte, zjistíte nejlépe na internetu. Buď navštivte jednotlivé stránky pojišťoven a v rubrice povinné ručení pročtěte vše pro vás zajímavé, anebo vyhledejte přímo kalkulačku povinného ručení. Ta vám sice nepoví, jestli budete splácet o jeden měsíc víc anebo kolik peněz se vám vrátí, jako bonus, za to vám ale vypočítají, kolik pravděpodobně budete platit na povinném ručení. Následně si pak můžete pročíst bonusy za včasné placení a nízkou míru nehodovosti.

Pokud vám ale tato možnost nevyhovuje a kalkulačka povinného ručeníje pro vás málo. Nabízí se i řešení, díky kterému nebudete muset dělat prakticky nic a všechno se vyřeší jako kouzlem samo. Můžete požádat o radu nezávislého poradce, který právě pro vás najde tu nejvhodnější pojišťovnu a povinné ručení, které vám padne na míru. Nezávislý odborník přijde na smluvenou schůzku, zjistí vaše potřeby a požadavky a na základě těchto informací rozhodne, která z existujících pojišťoven nabízí produkt, který se vám bude nejvíce hodit. Za práci odborníka však předpokládejte, že budete muset zaplatit.

Máte tedy několik možností. Buď se svěříte do rukou odborníka, který problém vyřeší za vás, anebo si pomůžete vlastními silami. Tady je pak vhodné vyzkoušet si několik kalkulaček povinného ručení, ověřit si jejich objektivnost a podle toho pak následně vybrat pojišťovny, které vám nabízejí to, co se vám nejvíce hodí. Přes kalkulačku povinného ručení si kromě jiného můžete i smlouvu přímo sjednat.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner