Jaké autodoplňky nesmí vůz postrádat?

Jaké autodoplňky nesmí vůz postrádat?

Dnes každá rodina vlastní v průměru dvě auta. Ani jedno však nebude láskou a přítelem na celý život, bohužel. Během používání auta dochází k opotřebení, což je pochopitelné, je to přece jenom stroj. Než však odejde automobil do věčných lovišť, můžete si ho vybavit mnohými zajímavými a nutnými autodoplňky, které si pořídíte. Na trhu je dnes mnoho autodoplňků, které stojí za koupi, otázkou tedy je, jaké autodoplňky nesmíte postrádat.

Ať už máte automobil značky BMW, Citroen nebo Ford, do každého automobilu je nutné si pořídit vhodné autodoplňky, které mají celo řadu výhod. Jaké autodoplňky tedy ve svém automobilu jakékoliv značky nesmíme postrádat?

Gumové koberce pro deštivé dny

Nikdo nemá rád, když je interiér jeho auta mokrý. Proto si do svého auta pořizuje gumové koberce, což jsou koberce, do nichž se neprosakuje voda. Jsou tedy ideální za deštivých dnů, ale taky je oceníte v zimě, kdy máte boty od sněhu. Díky tomu, že je guma snadno omyvatelná, nebudete mít koberečky plné špíny. Snadno je totiž lze očistit i s pomocí vlhčeného ubrousku.

Pokud byste sáhli po textilních kobercích do auta, později byste litovali, protože na textilní koberečky se usazuje více špíny, která z nich jde bohužel špatně dolů. Jakým koberečkům dáte přednost vy?

Vany do kufru ochrání zavazadlový prostor

Ochránit však je potřeba i zavazadlový prostor, což znamená, že je třeba koupit i vanu do auta. Tu lze koupit v mnoha provedeních. Oblíbené jsou gumové vany do kufru, které jsou ideální zejména z toho důvodu, že se snadno udržují a v případě pošpinění i dobře čistí. Co se týče levnějších variant produktu, je možné si koupit plastové vany do kufru, které sice nezapadají vkusně do auta, ale jsou snadno udržovatelné jako gumové vany do kufru. A co vy, dáte přednost gumovým či plastovým vanám, jež ochrání váš kufr?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner