Jaká je Škoda Rapid Spaceback s paketem Monte Carlo?

Jaká je Škoda Rapid Spaceback s paketem Monte Carlo?

Škoda se rozhodla i přes výrazný úspěch svého modelu přijít s něčím novým a vsadila na osvědčenou kartu! Nový sportovní paket Monte Carlo dělá vůz jistě zajímavější, počítejte však jen s vizuálními změnami. Povede se Škodě navýšit díky tomuto modelu v roce 2015 a 2016 již tak velmi zajímavé prodeje?

Od paketu Monte Carlo čekejte výrazné barvy

Černá a červená jsou barvy, se kterými mladoboleslavská automobilka zaútočí na vaši peněženku. Musíme přiznat, že tato kombinace je opravdu sexy.  Nová jsou také černá 16 a 17 palcová kola, která spolu s černými zrcátky dodávají modelu opravdu "cool look". Taky si myslíte, že tato verze je pro tuning jako stvořená?

Zajímavé změny čekejte v interiéru

Nový multifunkční volat skvěle zapadá do celkového konceptu. Jeho spodní hrana je mírně zploštělá a obšití červenou nití spolu s řadící pákou vypadá opravdu skvěle. Paket Monte Carlo dostal také nové sportovní sedačky a pedály s kryty z ušlechtilé oceli. V interiéru také nechybí imitace karbonu, která tak dává kokpitu sportovní vzhled.

Kokpit je opravdu sexy

Kokpit je opravdu sexy

Rapid Spaceback Monte Carlo vychází z verze Ambition

Pokud se ptáte na motorizace, žádná změna se tady nekoná. Naleznete zde kompletní nabídku motorizace kromě tříválce 1,2 MPI.  Cena paketu Monte Carlo začíná na částce 347.900 Kč.

Předváděcí vozy Škoda Rapid Spaceback

Převáděcí vozy Škoda Rapid Spaceback jsou dnes velmi dobrou variantou, jak získat vůz s nízkým nájezdem za opravdu skvělou cenu. Tyto mnohdy roční vozy s velmi zajímavým příslušenstvím mají mnoho pro proti ojetým vozům z bazaru. Nyní, téměř 4 roky po přestavení Škody Spaceback se stává dobrou volbou.

skoda_rapid_spaceback_2 skoda_rapid_spaceback_3

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo

Škoda Rapid Spaceback Monte Carlo

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner