Jak vybrat správná garážová vrata

Jak vybrat správná garážová vrata

Moderní garážová vrata a brány nejsou již dávno jen fádní části vašeho domu. Stejně jako soudobé automobily jsou přeplněny nejrůznější technikou zvyšující bezpečnost a komfort jízdy, i garážová vrata udělala velký krok kupředu. Dávno jsou pryč doby, kdy jste si mohli vybrat maximálně mezi dvěma typy dezénu. Výrobci se dnes předhánějí v šíři a rozmanitosti nabídky.

Jaké jsou charakteristiky moderních vrat do garáže?

Většinu z nás bude při rozhodování jistě zajímat bezpečnost. V běžném životě hrozí bezpočet situací, při kterých oceníte ochranné prvky vrat, jako jsou infra závora, protipádová brzda nebo ochrana motoru při najetí na překážku.

Pokud si myslíte, že vrata můžete ovládat pouze dálkovým ovladačem, vyvedeme vás z omylu. Představte si situaci, kdy vaše manželka zapomene dálkový ovladač a vy jste několik desítek kilometrů daleko. V takovém případě se jistě hodí chytré ovládání vrat pomocí mobilního telefonu. Chytrou alternativou může být také ovládání pomoci otisku palce. Jak řekl Zbyněk Meruňka v reportáži Autosalón: "Prst nemůžu zapomenout, mám jej vždycky s sebou."

Vrata opravdu na "míru"

Jako poslední a pro mnohé neméně důležitá vlastnost moderních vrat je jejich vzhled. Díky široké škále tvarů a dezénu tak můžete vrata sladit například s barevností fasády či ostatních otvorů.

Kde taková vrata koupit?

Pokud chcete opravdu k profesionálům a nechcete šetřit ani na jednom z výše uvedených parametrů, doporučujeme zvolit garážová vrata LOMAX. LOMAX se svou více než 20 letou historií se jako jediná firma může pyšnit vlastní celkovou výrobou garážových sekčních vrat. Tohoto prvenství by nedosáhla bez vlastní válcovací linky.

Dnes již LOMAX nabízí nejen kvalitní a prověřená garážová vrata, ale v jejím portfoliu naleznete také širokou nabídku rolet, venkovních žaluzií, dveří a plotů. Zvláště u plotů Lomax zůročil své zkušenosti a dodává vysoce kvalitní kovové ploty včetně bran.

Pokud tedy chcete opravdu vyladěná garážová vrata, víte na jaké adrese je bezpečně naleznete!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner