Jak na výměnu autoskla

Jak na výměnu autoskla

Poškozené čelní sklo vozu spolu s defektem pneumatiky a pomačkanými plechy je nejčastějším důvodem nepravidelných návštěv servisu Výměna čelního skla  je poměrně banální a časově nenáročnou operaci, je však potřeba dodržet několik aspektů. Nesmíme zapomenout, že čelní sklo je důležitým konstrukčním prvkem celého vozidla. Čelní sklo tak musí přispívat k celkové konstrukční stabilitě vozu. Při případné havárii je nutné, aby se sklo nestalo nebezpečným prvkem a vydrželo zpětný ráz vystřelených airbagů. Pro výměnu poškozeného autoskla tak jistě využijte služeb kvalitního a prověřeného servisu. Mezi ty pražské patří například firma KR AUTOSKLO s.r.o.

Správná instalace čelního skla

Pro správnou instalaci sklad musí technici servisu dodržet základní pravidla. Než dojde k nanesení lepidla, musí být okraj skla stejně jako rámu začištěn. Očištění se provádí čistou látkou nebo štětcem za použití k tomu určeného přípravku. Pokud jsou hrany opravdu čisté a je zaručen bezproblémová aplikace lepidla, přikračuje se k lepení. Lepidlo se nanáší ručně nebo za pomocí elektrické či pneumatické pistole. Sklo se zásadně nenasazuje bez použití sacích svorek. Při lepení je důležité větrat interiér vozu. Jak již bylo řešeno, při instalaci autoskla je potřeba postupovat maximálně precizně a k lepení využít profesionální lepidlo.

Profesionálové v Praze

Na výměnu skla již dnes nemusíte jistě čekat několik dní. V KR AUTOSKLO vám sklo vymění expresně a za dvě hodiny již odjíždíte se svým vozem. Nyní k výměně skla můžete získat další benefity jako je dálniční známka, palivo či zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. Pokud výhody náhradního vozidla nevyužijete, je možné počkat v příjemných prostorem firmy a čekání si zpestřit příjemnou svačinkou. Výměnou autoskel však služby firmy jistě nekončí, zakoupit zde můžete také další autodoplňky.  Výměna autoskla u firmy KR AUTOSKLO je bezesporu příjemnou záležitostí.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner