Jak na výběr správných garážových vrat

Jak na výběr správných garážových vrat

Při výběru garážových vrat nepodceňte volbu způsobu otevírání. Ve většině případu bude hrát  roli velikost a dispozice vjezdu. Na výběr máte rolovací garážová vrata, výklopná, klasická nebo sekční garážová vrata.  Právě poslední jmenovaná jsou v tuzemsku nejpoužívanějším typem a na ně se dnes zaměříme.

Vzhled vrat až na druhém místě

Při nákupu garážových vrat bychom měli postupovat podobně jako při výběru nového vozu. U automobilu sledujeme parametry jako výbava, bezpečnostní prvky, výkon, barva a celkový design. Se stejnou metodikou bychom měli postupovat také u vrat. Vzhled je důležitý, ale neměl by být nadřazen technickým parametrům. Chyba v prvotním stádiu rozhodování nás pak může vyjít později draho.

Se sekčními vraty nešlápnete vedle

Sekční garážová vrata jsou oblíbená zejména pro svou dlouhou životnost a  minimální hlučnost při provozu. Nezaostávají ani v designu a moderním vzhledu. Technicky zde najdeme jednotlivé ocelové lamely, které jsou vyplněny tepelnou a zvukovou izolací.  Právě díky této konstrukci se můžeme spolehnout na skvělé izolační vlastnosti. Sekční garážová vrata jsou také extrémně skladná a nezabírají prostor v garáži. Lamely se totiž skládají přímo ke stropu. Jsou vhodná do všech typů otvorů a pro jejich realizaci není potřeba žádné speciální stavební úpravy.

Sekční garážová vrata Kružík jsou velmi oblíbená

Mezi tradiční výrobce sekčních garážových vrat patří společnost Kružík s.r.o. Díky dnes již dvacetiletým zkušenostem v oboru patří mezi největší domácí producenty. Firma Kružík vlastní certifikáty TÜV na všechny výrobky i certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Splňuje také evropskou normu EN 1324-1.

Sekční garážová vrata Kružík

Sekční garážová vrata Kružík

Pokud se vám tento typ vrat zalíbil, doporučujeme pro jejich montáž firmu Pavel Bubík. Více než deset tisíc spokojených zákazníků mluví za vše. Díky svým bohatým zkušenostem je schopna nabídnout i netypické řešení na míru.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner