Jak na příjemnější jízdu na chopperu

Jak na příjemnější jízdu na chopperu

Chopper je vytvořen pro každodenní požitek z jízdy. Když ale taháme větší počet kilometrů, chtělo by to trochu vylepšit. Jak se postarat o příjemnější prožitek z jízdy na vašem stroji?

Opřete se do toho

Během delší jízdy na chopperu zoufale toužíme po trochu větším pohodlí. Naštěstí se vyrábějí opěrky řiidče na chopper, které přímo vyplní to, co si přejete. Můžete se do toho pořádně opřít a vychutnat si svou projížďku na maximum. Vozíte s sebou pravidelně i spolujezdce? Vězte, že má stejný problém. Opěrky spolujezdce na chopper to ale okamžitě vyřeší a vy si budete celý průběh jízdy užívat.

Plexi chytne silný tlak vzduchu

Zatímco ostatní typy motorek mají plexi štítek v základní výbavě, u chopperů se asi nepočítá s tím, že byste se chtěli projet na delší vzdálenosti nebo větší rychlostí. Neustále zvládat odpor vzduchu je tak někdy dostatečnou překážkou pro to, abyste si vyjeli na delší vyjížďku. Naštěstí se plexi štítek dá pohodlně objednat na váš typ mašiny a v podobě, která vám bude vyhovovat. Praktické. Už jej nebudete chtít nikdy sundat.

Moje motorka, můj styl

A teď něco, co jízdní vlastnosti vaší motorky neovlivní, ale zásadně to pozitivně ovlivní váš vztah k cestování na mašině. Obecný styl chopperu se totiž dá skvěle vylepšit. Existují doplňky na chopper, se kterými si budete moci svého mazlíka dobře vyladit. Je libo kožené kufry, vlaječky a osobité kousky? Nachystejte si svůj stroj podle svých představ.

Děravé rukavice zahoďte

Rukavice s uříznutými prsty patřily k životnímu stylu chopperařů v době, kdy se po silnicích pronáněly jen tyto dokonalé stroje. Od té doby se ale mnohé změnilo a na současných cestách to spíše vypadá jako v neúprosné džungli. Dnes je potřeba se chránit a kvalitní rukavice jsou naprostý základ. Nefunkční rukavice si nechejte jako stylový doplněk při motosrazu.

Užijte si svou jízdu naplno.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner