Jak bude vypadat nová Škoda Yeti 2017

Jak bude vypadat nová Škoda Yeti 2017

Nová faceliftovaná Škoda Yeti se objevila na našem tuzemském trhu v roce 2013. Od svého uvedení v roce 2009 tak urazila velký kus cesty a zařadila se mezi nejoblíbenější vozy mladoboleslavské značky. V současné době se chystá druhá generace , která má dorazit na trh na konci roku 2017. Pokud jste na připravovanou novou Škodu Yeti hodně zvědaví, vyražte k Mladé Boleslavi. Můžete zde narazit na testovací vozy schované pod kapotou současného modelu.

Nová Škoda Yeti nafocena na jižní spojce

Nová Škoda Yeti nafocena na jižní spojce

Jak bude vypadat nová Škoda Yeti?

Prosakují zprávy, že design bude hodně podobný novému Kodiaqu. Kromě designových změn, které jej přiblíží ke konceptu Vision S, dojde nejspíše také ke zvětšení vozu. Nejvíce bychom měli změnu poznat na zavazadlovém prostoru. Další technická data a údaje  bohužel automobilka nezveřejnila. Víme však, že Škoda postaví nového Yeti na platformě Volkswagenu Tiguan.

Vizualizace Nové Škody Yeti 2017

Vizualizace Nové Škody Yeti 2017

Motorizace nepřinese velké změny

Yeti se nejvíce bude prodávat s klasickými dvoulitrovými dieselovými motory.V nabídce čekejte tří a čtyřválcové motory. určitě se také dočkáme hybridních variant a také není vyloučena plně elektrická verze.

Vizualizace Škody Yeti 2017

Vizualizace Škody Yeti 2017

Závěrem dodáme, že nový šéf Škody Bernhard Maier slibuje vůz dřžící se tradičních ideálů třídy SUV.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner