Jak a kde naši TG boys žijí?

Jak a kde naši TG boys žijí?


Jeremy Clarkson

Panství Clarkson - Chipping Norton, Oxfordshire OX7 5, Velká Británie – u silnice B4026.

Cena tohoto panství se odhaduje na 40 mil. Kč. Na velkém pozemku u Jeremyho domu je velký bazén, zahrádka, kterou si obstarává jeho žena Frances a rozsáhlá garáž, ve které Jeremy parkuje své vozy. A ptáte se jaké? Vozy jako Ford GT, Mercedes-Benz SL55 AMG, Mercedes-Benz CLK63 Black Series, Aston Martin Vantage, Mitsubishi EVO X a Range Rover TDV8 Vogue SE.

Podkrovní byt – Londýn

Jak jsme již psali, tak je to Jeremyho aktuální, ale nejspíš jen prozatimní bydliště – Odhadovaná cena je 100 mil. Kč. Před domem Jeremy parkuje se svým Volvo XC90.

Richard Hammond

Panství Hammond - Weston Under Penyard, County of Herefordshire HR9 7, Velká Británie.

Cena se odhaduje na 60 mil. Kč. – panství obsahuje např. šest ložnic, nebo soukromý bazén. Rozléhá se na velkém 20-ti akrovém pozemku, na kterém je mimochodem i rozsáhlá přístavba, kde si Richard schovává své vzácné vozy, jako například jeho oblíbené Porsche 911, Morgan, Aston Martin DBS Volante, slavný Jaguar E-type, nebo Land Rover první série, který jsme mohli vidět ve druhém díle 14 série v MIMA galerii a mnoho dalších kousků.

James May

Dům Jamese Maye - 28 St Peter's Grove , Hammersmith, Greater London W6 9, Velká Británie.

Odhadovaná cena – 25 mil. Kč, což je poměrně skromný dům v porovnání s Richardem nebo Jeremym, ale známe přeci Jamese. Dům obsahuje vjezd do malé garáže, ve které se před deštěm ukrývá Jamesovo nejoblíbenější vozidlo – Fiat Panda. Ostatní vozidla jako např. Porshe 911 nejnovější série, nebo Ferrari 430, má schované v soukromých garážích kousek od domu.

Dům z lega Jamese a jeho přátel

James si pro stavbu domku z lega vybral pozemek u vinic Denbies nedaleko Londýna. Dům byl plně funkční, včetně elektřiny i vody. Tomuto domu byla věnována celá epizoda Jamesova pořadu - Toy stories (epizoda 5). Dům byl postaven z více než 3 miliónů kostek lega. Nakonec byl ale zbořen.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner