Hyundai a Opel v Chomutově za skvělé ceny

Hyundai a Opel v Chomutově za skvělé ceny

Vánoce jsou nenávratně pryč a někteří  z nás nenašli pod stromečkem to, co si toužebně přáli. Existují pak dvě varianty, jak se ke splnění svých snů postavit. Počkat na příští rok a doufat, že okolí bude ve výběru dárků vnímavější, nebo vyrazit za nákupy pro svou maličkost na vlastní pěst.  Pokud jste měli ve svém hledáčku nový vůz a volba padla na jikorejského dravce Hyudai či na osvědčenou německou  kvalitu z dílny Opel, nejspíše pro vás máme řešení. Chomutovský autosalón KŠV Group si totiž nachystal pro své zákazníky skvělou akci na doprodej vozů  2014 Hyundai a Opel. Od 15. do 20. ledna můžete navštívit autosalón i o víkendu a zaručeně bude díky skvělým cenám hodně přemýšlet.

Hyundai i20 je opravdu sexy

Pětidvéřový  hatchback podobné velikosti české Fábii je vozidlem, které osloví především jednotlivce a mladé páry. Hyundai  se u nové i20 pokusil zacílit hlavně na Evropský trh. Při designování totiž dostali slovo pouze lidé z evropské pobočky. Pokud budete sledovat křivky vozu pečlivěji, zjistíte že automobilka také pomalu opouští design posledních let a míří blíže k dravějším a sportovnějším křivkám německých vozů.

Interiér čekejte kvalitní a prostorný doplněný měkčenými plasty. Ty najdete již v  nejlevnější variantě. Konzervativnost interiéru můžete smést některou z doplňkových barev. Líbit se vám bude také příplatková panoramatická střecha, která již tak vzdušný interiér "otevře" směrem nahoru.

Zaujal vás tento model a chtěli by jste si vyzkoušet testovací jízdu? I i20 naleznete za bezkonkurenční ceny v Chomutově.

SUV ix35 změnilo pohled světa na korejské vozy

Mnoho mých automobilových přátel tvrdí, že ix35 patří spolu s Range Roverem Evoque k designovým špičkám ve třídě kompaktních SUV. Možná se  mnou nebudete souhlasit, ale fakta a fakta a statistiky prodeje mluví jasně. Pětiletá záruka, skvělý  poměr ceny a výbavy a solidní prostor pro posádku mluví za své. Když k výše uvedeným faktům přidáte také to, že se od roku 2011 vyrábí v Nošovicích, nejde odolat.

Neváhejte a vyražte si pro svůj nový vůz za skvělé doprodejové ceny. Akce je platná do
20. ledna a počet modelů vozů 2014 je omezen. Díky KŠV Group Chomutov Vánoce ještě neskončili.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner