Full HD kamera do auta zaznamená nejen zážitky z dovolené

Full HD kamera do auta zaznamená nejen zážitky z dovolené

Moderní elektro je skutečně špičkové, nahrávání videa ve vysokém rozlišení mu nedělá nejmenší problém. Budete tak mít přehled o tom, co se dělo na vašich cestách a v případě, že se stanete účastníky dopravní nehody, získáte důležitý důkaz pro vyšetřovatele. Můžete se ale také těšit ze vzpomínky na léto, kdy jste doslova procestovali Evropu. Velmi krátký, ale samozřejmě také několikahodinový záznam díky podpoře velkokapacitních microSD karet. Záleží na tom, co právě potřebujete.

Přehledné menu kompletně v češtině

Nemusíte ztrácet čas při nastavování detailů, protože full hd kamera do auta je uživatelsky velmi přívětivá. Díky českému menu si přizpůsobíte vše k obrazu svému, a to už během příštích několika minut. Přehledný displej plný barev, ale také nadčasový design. Výhodou je podpora až 128 GB microSD karty, nemusíte se proto nijak omezovat. Ve Full HD kvalitě jsou to totiž až desítky hodin záznamu. Kameře nebudou vadit ani výkyvy teplot, dobře se přizpůsobí i ranním mrazíkům stejně jako prosluněnému odpoledni, na překážku nebude ani skutečná průtrž mračen. Zadní kamera je totiž voděodolná a v podobné situaci si rozhodně poradí.

Superkapacitory nabízí vynikající životnost

Jste zvyklí na li-ion baterie? Jejich čas už je dávno pryč, protože přichází věk superkapacitoru. Ten je nejen lehčí, ale také vám vydrží mnohem déle. Je na něj také spolehnutí, což oceníte zvláště v případě, kdy poškozená baterie vzala s sebou i pořízené záznamy a přišli jste tak nevratně o své vzpomínky. Dnešní kamery do auta jsou úplně jiné než jejich několik let staré předchůdkyně, vývoj jde neustále kupředu. Možná budete i příjemně překvapeni tím, co dnešní zařízení umí. Podívejte se na ně na cel-tec.cz!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner