Fiat Ducato – profesionál pro profesionály

Fiat Ducato – profesionál pro profesionály

Jen stěží budete hledat tak flexibilní dodávku, jakou je Fiat Ducatato. Furgon se nabízí ve více než 10 000 verzích. To už lze směle mluvit o dodávce na míru.

Dodávky jsou důležitou součástí vozových parků společností, nepostradatelnými pomocníky zásilkových firem i živnostníků. Každý však od dodávky očekává něco jiného, a právě tento koncept nabídl Fiat Ducato – doslova chameleon mezi dodávkami, který se dokáže přizpůsobit každému majiteli. Nekupujete si tedy dodávku, jíž se pak musíte přizpůsobit, ona se naopak sama přizpůsobí vašim potřebám.

Fiat Ducato Furgon nabízí chytrá řešení pro usnadnění cestování i přepravu nákladu

V největší verzi dokáže pojmout až 17 m3 nákladu s hmotností až 2,2 tuny. K tomu přichází se stovkami různých detailů, jenž vyšly z potřeb zákazníků a přesně reagují na jejich požadavky. Interiér dodávky lze třeba překrýt překližkou s oky sloužící k uchycení nákladu. Lze též využívat otevírání dveří v úhlu až 27°. Právě tyto vychytávky udělaly z dodávky partnera, kterým pro každého majitele a řidiče Fiat Ducato je.

Dodávka, ve které zažijete skutečný komfort

Odpružená sedala mají volitelnou možnost vyhřívání. Ze středního sedala uděláte překlopením praktický stolek. Nechybí velké množství skvělých úložných prostor, včetně chladicí skřínky na potraviny a nápoje. Klimatizaci doplňuje nezávislé topení s automatickým časovačem. Bezpečnostní prvky v interiéru jsou na nejvyšší úrovni a integrovaná je navigace s dotykovou obrazovkou. To jsou jen některé možnosti, které vám Fiat Ducato nabízí. Spolu s perfektně vyřešeným bezpečnostním systémem, jenž umí detekovat překážky před vozidlem, stabilizovat vozidlo, monitorovat mrtvý úhel i automaticky brzdit v kopci. Nechybí dešťový a stmívací senzor, stejně tak jako automatická dálková světla.

Výkonné motory Fiat Ducato se nepřejídají

Spolehlivé a výkonné motory ve Fiat Ducato nejsou nenasytné. Mají vysoký výkon a současně ekonomickou spotřebu. Pokud budete dodávku používat na nezpevněném povrchu, je vhodné využít možnost varianty s pohonem na všechna čtyři kola s automatizovaným rozdělováním výkonu mezi obě nápravy vozidla.

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner