Evans z Top Gearu „útočí“ na Clarksona a jeho tým

Evans z Top Gearu „útočí“ na Clarksona a jeho tým

Pokud patříte k zastáncům nové „party“ Top Gearu, tak tento článek vás nejspíše potěší.  Nový  moderátor Top Gearu se dětinsky pustil do Clarksona, Hammonda a Maye. Přirovnal je ke komickým postavičkám z dětského seriálu. Zkusil také „vyžehlit“ své minulé chování, za které byl několikrát kritizován.

Evans si vůbec nebral servítky a označil naši oblíbenou trojku za komické a neustále se hádající postavičky z dětského pořadu. Pokusil se tak ve svém pravidelné rubrice Mail on Sunday várit úder za neustálou kritiku svého pořadu.

Chris Evans

Chris Evans

Evans se také posmíval nově připravovanému pořadu Clarksona. Napsal: „vyráží na natáčení té automobilové show. Dobrý název, nemyslíte? Řekl, že takhle nějak by nazval jejich show. A druhý název, který jej napadá je Carmageddon.

Evans to v posledních dnech rozhodně nemá jednoduché.  Je neustále pod palbou kritika a nijak mu na jistotě nepřidaly ani odchody produkční Lisy Clark a editora Toma Forda. Kritici mu také stále vyčítají jeho „hulvátské“ chování při natáčení.

Evansovi se moc start nového Top Gearu nedaří

Na začátku měsíce se Evans také omlouval za divokou jízdu Matta Le Blanca a Kena Blocka kolem pomníku britských veteránů.

Nová verze se chystá již na květen a mezitím se proslíchá, že náklady na natáčení jedné epizody povážlivě stouply. Jeden díl tak prý nyní přijde na 650 tisíc liber. Za Clarksona to prý bylo jen 450 tisíc. No jsme na to velmi zvědaví.

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner