Dodávky v Praze

Dodávky v Praze

Roste vaše podnikání jako z vody a potřebujete nové dodávky, abyste zvládli obsloužit přibývající zakázky? Nechcete zbytečně investovat do nových dodávek, ale raději šáhnout po ojetých avšak prověřených vozech? Potom jste na správném místě. Našli jste totiž Dodávky Gruber.

Co je Auto Gruber?

Jedná se o bazar dodávek a jiných užitkových vozů nacházející se v jižní části Prahy (konkrétně směrem na Vestec a Jesenici). Na trhu je již od roku 1992, tudíž se jedná o velmi etablovanou firmu s dlouhou historií. Na tomto velmi konkurenčním trhu se udržela právě proto, že nikdy neznala kompromisů v otázce prověřenosti svých vozů a vstřícnosti vůči zákazníkům.

Spolehlivé a moderní dodávky od Auto Gruber.

Spolehlivé a moderní dodávky od Auto Gruber.

Prověřené dodávky se zárukou

Firma prodává jen dodávky, jejichž původem a technickým stavem si může být naprosto jistá. Proto veškeré své vozy důkladně prověřuje ve spolupráci s renomovanými společnostmi. Na jejich původ pak bazar dodávek poskytuje 100% záruku.

Prodávané vozy online

Prodávané dodávky rozhodně nejsou žádné obstarožní ojetiny. Velkou část vozů od nových nerozeznáte. Pokud nevěříte, můžete se podívat na webové stránky společnosti a přesvědčit se sami. Auto Gruber totiž na svých webových stránkách zveřejňuje všechny aktuálně prodávané dodávky, tudíž si můžete již předem vybrat tu svou.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner