Dobrý autoservis je jako váš kamarád

Dobrý autoservis je jako váš kamarád

Vlastníci motorových vozidel vědí, že je čas od času nutné využít služeb servisu. Ať už plánovaně, nebo zcela náhle při vzniku poruchy. Mít po ruce kontakt na prověřený autoservis v Praze se v těchto situacích cení. A ještě lepší je, pokud už mechanici vaše vozidlo znají a vy znáte jejich práci. Vyberte si autoservis, se kterým budete dlouhodobě spokojeni. Podívejme se na několik tipů, kterak zvolit ten nej servis.

Prostředí  vám mnohé prozradí

Už při vstupu do servisu se můžete snadno přesvědčit o fungování podniku. Jistě, nikdo asi nemůže žádat, aby prostory, kde se auta opravují, byly v bezchybném pořádku a vůně čistoty se šířila v dáli. Nicméně určitou organizaci můžete očekávat. Základní uspořádání prostoru, čisté nářadí je věcí pečlivosti.

Motogart se postará i o váš motocykl

Motogart se postará i o váš motocykl

Chtějte v autoservisu osobní přístup od proškolených mechaniků

Nic naplat, doba jde stále kupředu, konkurence je veliká, a tak i zaměstnanci autoservisu by měli umět jednat se zákazníky. Slušné vystupování, profesionální jednání, to je zkrátka základ. Klidně se zajímejte o pracovní zkušenosti vašeho mechanika. Je už běžným standardem, že můžete nahlédnout do profesních certifikátů zaměstnanců.

Seriózní servis vystavuje zakázkový list

Je fajn mít před samotnou opravou vozu vyhotovený zakázkový list, který obsahuje mimo jiné informace o stávajícím stavu paliva, údaje tachometru a sdělení o plánovaných opravách včetně předpokládané částky za provedení.

Autoservis v Praze

Autoservis v Praze

Autoservis kontroluje stav vozu jako celek

Není to pravidlem, nicméně když se vám mechanik ozve se sdělením, že na vašem voze našel další věci k řešení, je to určitá známka, toho, že se autu věnuje opravdu komplexně. Samozřejmě je na místě vás informovat a domluvit se na dalším vhodném postupu.

Sledujte recenze

Klienty prověřený autoservis poznáte snadno na základě kladných recenzí. Ptejte se nejen známých. Pátrejte na internetu. Zadejte motoservis Praha nebo jiné město. Zcela jistě si vyberete ten pravý.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner