Dlouhodobý pronájem vozu nebyl nikdy jednodušší

Dlouhodobý pronájem vozu nebyl nikdy jednodušší

Pravděpodobně budete všichni znát situaci, kdy vám váš miláček na čtyřech kolech vypoví službu. Ve většině případů se to stane vždy v nejméně vhodnou dobu.

Zrovna se chystáte na dovolenou nebo se budete stěhovat a vaše auto nejede? Každého z nás v této situaci napadne dvojí řešení. Prvním je půjčit si auto od přátel či od rodiny. Druhou možností je autopůjčovna, kde můžete využít krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozu.

Při výběru autopůjčovny si dávejte pozor na několik věcí

Zadáte – li do vašeho vyhledávače slovo autopůjčovny, vyjede vám velké množství odkazů na spousty firem. Na co si ale u těchto firem dávat pozor? Při výběru půjčovny vám doporučujeme sledovat reference ostatních spotřebitelů, délku působení na trhu a ostatní nabízené služby, jako je zapůjčení GP či autosedačky. Půjčovna, nabízející krátkodobý či dlouhodobý pronájem aut, která je na trhu delší dobu zná lépe potřeby zákazníků a má mnoho zkušeností.

Při půjčování auta musíte také dbát na servisaci vozu, podmínky při havárii či odcizení automobilu a také na to, co je a není započítáno do ceny půjčovného. Některá neseriózní půjčovny sice lákají zákazníky na nízké ceny, ovšem ve většině případů do nich nejsou započítány například asistenční služby. Všechny tyto faktory jsou důležité jak pro krátkodobé půjčení, tak pro dlouhodobý pronájem automobilu.

Taggart vám nabízí dlouhodobý pronájem aut

Dlouhodobý pronájem vozidel vám nabízí autopůjčovna Taggart, jež se zaměřuje na města po celé České republice. A jaké jsou právě její výhody?

  • Již tak bezkonkurenční ceny za dlouhodobé zapůjčení auta se mohou ještě snížit, a to pokud naleznete u jakékoliv konkurence stejný vůz za nižší cenu, dostanete od nich ještě mnohem lepší nabídku
  • Vždy si pronajímáte nový nebo roční vůz s nízkým počtem najetých kilometrů
  • Průměrný věk určený pro dlouhodobý pronájem vozů je 10 měsíců, průměrný počet najetých kilometrů činí 18 000
  • Všechny náklady s provozem, údržbou i pojištěním hradí autopůjčovna Praha Taggart
  • Vůz si můžete zapůjčit na fakturu, a je vám přistaven ještě v den objednávky zcela zdarma
  • Jejich dlouhodobý pronájem auta je dostupný pro všechny osoby a nejste u nich vázáni smlouvou jako u operativního leasingu
  • Vůz vám může být zapůjčen klidně i na jeden měsíc

Sehnat solidní půjčovnu není jednoduché, ovšem pokud víte o autopůjčovně Taggart, nemusíte už nic jiného hledat, protože u nich se bezproblémový dlouhodobý pronájem vozu stane skutečností.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner