Další série nového Top Gear již brzy odstartuje!

Další série nového Top Gear již brzy odstartuje!

Bude to vlastně již 25. série, pokud vnímáme Top Gear jako jeden celek. V nové show Top Gear se po odchodu Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye vystřídalo několik moderátorů a pořad si stále hledá cestu, kterou se bude ubírat. Nová upoutávka na 25. sérii však vypadá opravdu slibně!

V roli moderátorů se objeví známá trojice Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid

Po odchodu Evanse, který svou úlohu nezvládl, se nám v loňském roce ve 24. sérii představila trojice moderátorů Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Jejich nový koncept byl oproti předchozí sérii mnohem vydařenější a recenzenti byli vesměs příjemně překvapeni. Vtipné šarvátky mezi moderátory a jejich výstřelky, jak je známe v podání pánů Clarksona, Hammonda a Maye, však v nadcházející sérii nečekejte. Pořad nicméně nabídne celou řadu kvalitních, zajímavých informací o autech, takže jejich milovníci se mají jistě na co těšit.

Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid

Chris Harris, Matt leBlanc a Rory Reid

Nebudou chybě nejnovější modely aut

Nový Top Gear nám přinese nejžhavější nové vozy, např. modely BMW M5, SUV Alfa Stelvio, Kia Stinger, McLaren 720S, Honda Civic Type R, či Lexus LC. Nebudou chybět ani starší „ne tak horké“ modely, driftování a skoky, ale hlavně klasické testy aut v podání Chrise Harrise, které jsou hodnoceny opravdu výborně.

A oficiální datum spuštění?

Loňská série začala koncem března, série 23. začala koncem května a série 22. začala v lednu. I když sice stále není známo oficiální datum spuštění nových dílů, předpokládá se, že show začne v březnu či dubnu 2018.

Podívejte se na poutavý 60sekundový pohled na nové díly!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner