Čtyřkolky nejen pro zábavu

Čtyřkolky nejen pro zábavu

Čtyřkolky se staly jistě fenoménem posledních let. Málokdo však již ví, že nejsou jen prostředkem osobní zábavy. Čtyřkolky jsou také hojně využívány k pracovním a záchranným účelům.  Vděčí za to především jejich skvělé průchodnosti terénem.  Často je můžete spatřit v horském prostředí, kde vyměnili klasické kolové uspořádání za pásy. V této konfiguraci pak disponují velkým výkonem a pohyblivostí.  Čtyřkolky se tak staly nezbytným pomocníkem při přírodních katastrofách.  Kynologové využívají jejich předností k přiblížení do těsné blízkosti postižených oblasti.

Čtyřkoly pro pracovní využití

Pracovní ATV čtyřkolky bez nadsázky odvezou a odtáhnou jakýkoliv náklad. Jejich konstrukce umožňuje připojení například sněžného pluhu, sekačky, závěsného vozíku a dalších pracovních doplňků.  Nejsou určeny pro rychlou jízdu, ale jejich konstrukce vám umožní projet téměř jakýkoliv terén.

Čtyřkolku je nutné dokonale ovládat

Pokud uvažuje o koupi čtyřkolky k jakýmkoliv účelům, je nutné perfektně zvládnout všechny jízdní vlastnosti. Nebojte se tak využít služeb specialistů. Firma  G4R s.r.o. v Českých Budějovicích  nabízí kromě prodeje čtyřkolek také tréninkové jízdy jak pro začátečníky tak pro adventure jezdce s ambicemi v náročnějším terénu. Při tréninku se naučíte nejen ovládat čtyřkolku, ale také provádět údržbu, ovládat GPS ale také například jak se postarat o zraněného .

 Expedice se čtyřkolkami

Propadli jste kouzlu čtyřkolky a chcete vyzkoušet náročnější terén? Firma G4R nabízí off-road výpravy a expedice s celkovým zajištěním akce.

Pokud čtyřkolku nevlastníte a přesto by jste se chtěli těchto akcí zúčastnit, využijte služeb půjčovny čtyřkolek. Zapůjčení může být skvělou variantou pro všechny váhající.  Čtyčkolky jsou vždy připraveny v perfektním stavu a vy si můžete bez starostí užít jízdu. G4R je bezpochyby partnerem pro všechny, jenž propadli kouzlu těchto skvělých strojů.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner