Co si pro nás chystá Dacia a Renault v roce 2018?

Co si pro nás chystá Dacia a Renault v roce 2018?

Rok 2017 se pomalu chýlí ke konci a je čas se připravovat na vstup do toho následujícího. Zatímco pro Renault byl letošní rok plný novinek, Dacia se připravovala na příchod nové verze vlajkové lodi - modelu Dacia Duster.

Nová Dacia Duster se u nás začne prodávat v lednu 2018

Generální ředitel českého zastoupení značek Renault a Dacia Zdeněk Grunt prozradil, že nový Duster si budeme moci koupit v lednu 2018. Populární SUV si zachová příznivou cenu, nově ale nabídne bohatší výbavu. V nabídce se objeví například systém pro hlídání mrtvého úhlu nebo bezklíčový vstup. Pokud si myslíte, že s příchodem nové verze zájem o tu stávající poleví, jste na omylu. S cenou od 340 tisíc toho nabízí opravdu hodně. Od oblíbeného pohonu všech kol 4×4 až po výkonnou motorovou jednotku s objemem 1,6 litru, která dává k dispozici 114 koní.

Nová Dacia Duster

Nová Dacia Duster

Dacia Lodgy a Logan jsou favority českých domácností

Více rodinné vozy jako Dacia Lodgy a Dacia Logan budou pravděpodobně i v roce 2018 patřit mezi oblíbené domácí modely. Dacia Lodgy kromě opravdu nejnižší ceny v segmentu MPV nabídne také přepravu až sedmi osob a nadprůměrný zavazadlový prostor. Naftový motor vás nadchne svou úsporností. Nižší cena je vykoupena jednodušším interiérem a horší dynamikou jízdy.

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Logan MCV vyniká objemem zavazadlového prostoru

Logan  a jeho kombi verze MCV jsou synonymem cenově dostupných vozů. Na "kombíku" z dílny Dacie oceníte ale také velikost kufru. S objemem 573 litrů opravdu ve své třídě exceluje. Cesty vám zpříjemní komfortní podvozek, který dokonale tlumí rozbité cesty. Spokojeni budete se spotřebou jak dieselové, tak benzínového motoru.

Dacia Logan MCV

Dacia Logan MCV

V Praze si můžete vozy Dacia vyzkoušet na Zličíně

Zaujal vás některý z výše jmenovaných modelů? Pokud jste z Prahy nebo středních Čech, navštivte autosalón Renault Praha na Zličíně. Vozy si zde můžete nejen prohlédnout, ale samozřejmě i objednat předváděcí jízdu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner