Co se děje v Top Gear? Co plánuje BBC?

Co se děje v Top Gear? Co plánuje BBC?

Matt LeBlanc nyní pracuje na natáčení nového sitcomu. Natáčení má skončit až příští rok. Těžko říci, jaké má BBC další plány s Top Gear. Matt ale řekl, že v natáčení by jistě pokračovat chtěl.

Matt LeBlanc a Chris Clarkson

Matt LeBlanc a Chris Clarkson

Fanoušci Top Gear nazvali poslední sérii za tragickou a jistě právem. Sledovanost klesla z 4.4 milionu diváků v prvním díle až na 1,9 v tom posledním. Všechny si je můžete prohlédnout online zde. Hlavní představitel 23. série Chris Evans nakonec kritiku neunesl a odstoupil. Vedení BBC tento krok evidentně zaskočil. Zatím je další pokračování oblíbené show nejasné.

Matt se o této situaci nedávno vyjádřil na setkání televizních kritiků. Doslova řekl:

Zatím se opravdu nic neděje. Zeptejte se BBC.

Matt by opravdu v natáčení Top Gear pokračoval rád

Matt by opravdu v natáčení Top Gear pokračoval rád

Rovněž také dodal, že by jistě případného pokračování rád zúčastnil. Kritikům představil svou novou show "Man with a plan", kterou můžete sledovat od 24. října na stanici CBS.
Pokud si však dáme dvě a dvě dohromady, zjistíme, že situace opravdu není růžová.  Poslední díl Mattovy nové show poběží sice až někdy v květnu příštího roku a natáčení skončí o chlup dříve, i tak zde ale nevidíme moc prostoru pro jeho účast při natáčení Top Gear. Navíc natáčení Man with a plan probíhá v Americe a tak je nejasné, jak by Matt paralelně stíhal také cesty za Top Gear do Evropy.
Podle původních plánů mělo natáčení nové série začít již v září. Matt by tedy na konci srpna měl jistě vědět, jak to bude dále. Zatím tedy vypadá, že další díly Top Gear jsou "u ledu".

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner