Co je nového u českého výrobce oblečení na motorku MBW?

Co je nového u českého výrobce oblečení na motorku MBW?

Doba, kdy si pořízení kombinézy na motorku stálo majlant, je naštěstí nenávratně pryč. Poděkovat za to můžeme i české značce MBW z Hluboké nad Vltavou. Zaměřuje se na cestovní oblečení, ale v jejím sortimentu najdeme i ryze sportovní "kousky".

Cestovní stroje a skútry jsou u nás velmi oblíbené

Kategorie cestovních motocyklů a skútrů se u nás těší již hezkou řádku let velké oblibě,
a proto specializace na tento segment byla sázkou na jistotu. Z její nabídky si tak mohou vybrat majitelé obou variant textilní i kožené oblečení různých střihů. Nadšeni budou zejména ze zajímavých cen , které však nemají vliv na kvalitu materiálů a provedení. Například u textilních bund čekejte velmi férové ceny  v rozmezí 1700 - 4000 Kč a u kůže si připlatíte za 3500 - 5500 Kč!

Co přináší nová kolekce jaro 2017

Pokud značku MBW znáte a máte ji rádi, rozhodně by vám neměly uniknout novinky v její nabídce. Pro start letošní sezóny je jich k dispozici celkem 16 - bundy, kalhoty, kombinézy, boty. Pojďme se podívat na některé z nich.

Pánské textilní kalhoty na motorku MBW GT ADVENTURE PANTS

Kalhoty vás zaujmou především voděodolnou textilií SD-TEX. Tato textilie je  navržena s ohledem na vysokou odolnost proti oděru. Samozřejmostí jsou vyjímatelné chrániče kolen, chrániče boků, voděodolná membrána a termovložka. Kalhoty doporučujeme pořídit s bundou na motorku GT ADVENTURE jacket.  Více fotek a celou nabídku si můžete prohlédnout zde.

gt-adventure-pants_front_w

Kožená retro bunda MBW Hurricane

Pokud hledáte koženou bundu na motorku se zajímavým střihem a neutrální barvou vhodnou i pro běžné nošení, zkuste MBW Hurricane. Líbit se vám bude kromě silné buvolí kůže její matný broušený vzhled a především cena. Pořídíte ji za 5280 Kč!

hurricane_front_w

Nezapomeňte si prohlédnout všechny novinky pro letošní rok na http://www.m-b-w.cz/.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner