Dodávka Citroën Jumper

Dodávka Citroën Jumper

Exteriér vozu

Jumper je zástupce elegantní a přitom kvalitní dodávky pro vaše podnikání. Jeho výbava nadchne všechny, kteří očekávají nejmodernější technologii a skvělý design. Vzhled vozu napovídá, že se jedná o jedinečného pomocníka, který je připraven vám kdykoliv posloužit. Proto je vybaven ochranným nárazníkem, širokými bočními lištami, zpětnými zrcátky velkých rozměrů, nebo rozměrnými bočními a zadními dveřmi. Celkový vzhled dotváří umístěné světlomety v horní části blatníku, které umožňují kvalitnější osvětlení vozovky. Velmi praktické a dobře vypadající jsou také boční ochranné pásky, které u nejtěžších verzí zakrývají podběhy kol.

Každý si vybere

Citroën Jumper se vyrábí v mnoha provedeních, tak aby uspokojil požadavky všech zákazníků. K dispozici jsou 4 možné užitkové provedení. Furgon, podvozek s jedno nebo dvou kabinou, valník s jedno nebo dvou kabinou a kombi van pro přepravu osob i nákladu. Celková povolená hmotnost při zatížení je 3-4 tuny a objemem nákladového prostoru od 8 m3 do 17 m3se čtyřmi délkami, třemi možnými rozvody náprav a třemi výškami karoserie. Sériově se vyrábí s odděleným zamykáním kabiny a nákladového prostoru a může být také vybaven obvodovým alarmem s výstrahou při nadzdvihnutí.

Vybavení a bezpečnost

Prvky obsažené ve výbavě Citroën Jumper nejsou u lehkých užitkových vozů běžné a stávají se tak novinkou na trhu. K této výbavě patří atermické čelní sklo, automatické rozsvěcování světlometů, handsfree sada připojená pomocí Bluetooth, elektricky sklopná zpětná zrcátka nebo asistent pro rozjezd do svahu. Samozřejmostí je akusticky odhlučněná kabina s velice pohodlnými sedadly. Toto všechno přispívá k jednoduššímu a komfortnějšímu cestování jak pro řidiče, tak pro celou posádku vozu. O vaši bezpečnost se po celou cestu starají systémy ABS a EBA, čelní boční i hlavové airbagy, omezovač rychlosti nebo stabilizační program ESP.

Motor a výkon

U Citroënu Jumper musí motor vydržet velké zatížení, být připraven na nejnáročnější provozní podmínky a vždy vydat maximálně potřebný výkon, proto se dodává s novými typy naftových motorů. V nabídce jsou 3 typy agregátů, 2.2 HDi 100, 2.2 HDi 120 k a 3.0 HDi 160. Motory jsou spojeny s manuální převodovkou a u výkonů 120 a 160 se šestistupňovou převodovkou. Základní verze 100 nabízí převodovku pětistupňovou.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner