Čím vybavit kvalitní autolakovnu?

Čím vybavit kvalitní autolakovnu?

Přemýšlíte o otevření nějakého podniku, který má budoucnost a bude žádaný? Pak zkuste autolakovnu. Automobilů na silnicích přibývá a jejich majitelé budou potřebovat opravit lak, udělat nový nástřik, nebo upravit povrch. Pokud budete navíc mít kvalitně a moderně vybavenou autolakovnu, odvedete precizní práci a zákazníci se k vám budou rádi vracet.

Nejdůležitější je lakovací kabina

Nezbytnou součástí každého takového podniku je lakovací kabina. Právě v ní, jak už název vypovídá, probíhá proces lakování. Ta může mít různou podobu. Jedná se vlastně o takový otevírací box s vyvýšenou podlahou, kovovým roštem a nájezdem. Nechybí v ní ani kvalitní osvětlení, filtr, hořák a odtah spalin. Důležitou součástí lakovací kabiny jsou vstupní a výstupní agregáty vhánějící čerstvý vzduch a odsávající zplodiny ven. Rovněž nesmíte zapomínat na bezpečnost a hygienu.

Všechny parametry lakovací kabiny musí splňovat určité platné předpisy a stanovené normy. U dodavatele byste si měli vybrat také volitelné příslušenství a vybavení přesně podle vašich individuálních potřeb.

25852-lakovaci-kabina

Lakovací kabina

Někdy postačí box

Ne vždycky je při lakování potřeba použít kabinu. V některých případech postačí jen odsávací box zachycující nečistoty během lakování. K vybavení autolakoven patří rovněž míchací box a stojany pro uchycení dílů.

Kvalitní firma – Naver s.r.o.

Ať už se rozhodnete zařídit si menší či větší provozovnu, je nezbytné si vybrat kvalitní firmu, jež vám vše potřebné dodá. Společnost Naver s.r.o. prodává technologická zařízení pro autolakovny a průmyslové provozy. Jedná se o rozvíjející se dynamickou firmu, která nezapomíná na nejmodernější technologie a dodržování platných environmentálních zákonů. Svým zákazníkům nenabízí jen kvalitní vybavení a spolupráci při výběru maximálně úsporných a přitom dostatečných technologií, ale také kompletní podporu v oblasti přípravy a tvorby projektu, nebo účast při vyřizování potřebných povolení.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner