Čím by se živili naši tři hrdinové, kdyby neexistoval Top Gear (Grand Tour)? Clarkson, May a Hammond to na sebe prozradili!

Čím by se živili naši tři hrdinové, kdyby neexistoval Top Gear (Grand Tour)? Clarkson, May a Hammond to na sebe prozradili!

Každý se v průběhu života jistě mnohokrát zamýšlí nad tím, jestli by se mu dařilo a co by vlastně dělal, kdyby například vystudoval jinou školu, vstoupil do manželství s někým jiným, měl či naopak neměl děti nebo změnil svou profesi. Nad takovými úvahami se nejednomu z nás zkrabatí čelo. Ne jinak tomu bylo i v případě našich slavných protagonistů Clarksona, Maye a Hammonda. Se svými úvahami se nám svěřili s grácií a vážností sobě vlastní!

richard hammond

Richard Hammond

Richard Hammond? Zločincem!

Tuhle vtipnou odpověď Richarda Hammonda samozřejmě nikdo nebral vážně! Mnohem pravděpodobnější se jeví možnost, že by se živil jako právník specializující se např. na závěti, stejně jako jeho otec. Richard totiž v 80. letech studoval britskou školu podobného zaměření. Díky jeho nátuře by však mohl být klidně moderátorem nějakého rádia, či jiného televizního pořadu.

James May

James May

James May by prodával boty

Druhý protagonista James May nám sdělil, že vidí sám sebe v alternativní realitě jako majitele obchodu s botami. Místo aut by prostě prodával produkt, který rovněž přibližuje k cíli. Musíte se ale pohybovat po svých! Jako mnohem pravděpodobnější se jeví možnost, že by se tento pán živil jako hudebník (hraje na klavír a flétnu a dokonce v mládí zpíval ve sboru) nebo by psal pro nějaký automoto magazín (v 80. letech se živil psaním pro The Engineer a Autocar).

Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson jako dvanáctiletý jinoch bez talentu

A na závěr si necháváme pana Jeremyho Clarksona. Ten si nachystal odpověď sobě vlastní. Jeho vize trojice mužů z alternativní reality?

„Dvanáctiletí chlapci, kteří cestují po světě po dovolených a ve skutečnosti nemají žádný jiný talent".

Jelikož však začínal jako obchodní cestující pro firmu jeho rodičů, mohl by se držet „kopyta“ a posléze zdědit obchod specializovaný na prodej ručně dělaných návleků na čajové konvice. Přišli bychom tak o mimořádného hlasatele, žurnalistu a spisovatele, který se specializuje na motorismus a hlavně moderátora, který je dnes díky seriálu Top Gear a Grand Tour znám po celém světě!

A co myslíte Vy? Jaké by mohlo být povolání našich představitelů?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner