Chytrý pronájem vozu zachrání nepříjemné situace

Chytrý pronájem vozu zachrání nepříjemné situace

Asi to známe všichni. Vyrážíte na dovolenou nebo za pracovními povinnostmi a vůz "stávkuje".
Ve většině případů se to stane vždy, když to nejméně čekáme. Nezbývá než rychle navštívit autoservis a začít řešit náhradní vozidlo. Zpravidla jsme postaveni před dvě alternativy. Půjčit si vůz od rodiny, případně přátel, nebo využít pronájem u autopůjčovny. Půjčovny aut dnes nabízí poměrně komplexní služby a volit můžete mezi krátkodobými
a dlouhodobými pronájmy.

Autopůjčovnu si před výběrem proklepněte

Pokud si do vyhledávače zadáte slovo autopůjčovna, brzy zjistíte, že bude rozhodně z čeho vybírat. Půjčoven aut je dnes v každém větším městě několik. Na co si ale při výběru půjčovny dát pozor?

Jedním z hlavních kritérií, které doporučujeme sledovat, je jistě kvalita a počet referencí zákazníků. Leccos napoví také historie firmy. Důležitým parametrem pro vás budou ostatní nabízené služby. Autopůjčovny dnes často nabízí jako benefit dětskou sedačku nebo GPS navigaci.

Stav  a stáří půjčeného vozu rozhodně nepodceňte

V podmínkách autopůjčovny si nezapomeňte ověřit, co vše je započítáno do ceny půjčovného. Některé neseriózní půjčovny sice lákají na nízké ceny, ale ve většině případů
v nich nejsou započteny například asistenční služby. Myslete  na to, co se stane v případě vaší havárie nebo odcizení vozu. Technický stav a historie vozidla by vás měly zajímat na první místě. Buďte obezřetní v případě dlouhodobého i krátkodobého pronájmu.

Chtějte jen vozy v dobrém technickém stavu s nižším nájezdem kilometrů

Chtějte jen vozy v dobrém technickém stavu s nižším nájezdem kilometrů

Taggart - spolehlivá autopůjčovna

Pokud jste z předchozího nabyli dojmu, že sehnat kvalitní autopůjčovnu není nic jednoduchého, máme pro vás doporučení. Dlouhodobý a krátkodobý pronájem vozů nabízí autopůjčovna Taggart - www.taggart.cz , která se od konkurence v mnoha směrech odlišuje. Kompletní podmínky pronájmu naleznete na webu a zde zmíníme jen několik z mnoha výhod.

  • Všechny náklady spojené s provozem a údržbou vozidla jsou hrazeny
    z půjčovného.
  • Vozy mají nízký nájezd kilometrů a mají maximální stáří jeden rok (Průměrné stáří vozů je 10 měsíců a průměrný nájezd je 18 tisíc kilometrů).
  • Přistavení vozu je zcela zdarma.
  • Ceny pronájmu jsou opravdu bezkonkurenční. Pokud ale i tak naleznete
    u konkurence stejný vůz za nižší cenu, dostane ještě lepší nabídku.

Přejeme mnoho bezpečně najetých kilometrů z vypůjčeným vozem.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner