Chris Evans na natáčení nového Top Gearu „kašle“

Chris Evans na natáčení nového Top Gearu „kašle“

Na nový Top Gear je zvědavá celá řada fanoušků, avšak mnohdy je to opravdu spíše zvědavost jaký vlastně bude, než nadšení z toho co je čeká. Důvodem je nejen to, že hlavními protagonisty není už Clarkson, Hammond a May, ale také fakt že natáčení provází celá řada problémů. Navíc mnoho z milovníků Top Gearu neví, co od hlavních protagonistů – Chrise Evanse, Matta LeBlanca a dalších pěti, mohou očekávat. Ne všechna jména nových moderátorů vzbuzují nadšení.

Top Gear už má na kontě nějaký ten skandál

Jedním z větších skandálů při natáčení bylo driftování Kena Blocka a Matta LeBlanca v londýnském centru. Na BBC se sneslo mnoho kritiky, a vyjádřil se k tomu také James May, který řekl, že natáčení bylo trochu nerozumné a nešťastné. Chris Evans se pak musel za vše omluvit. Avšak hlavní moderátor nového Top Gearu k sobě přitahuje další vlnu negativní pozornosti.

Hlavní moderátor natáčení moc nedá

Chris Evans se totiž přiznal, že natáčení slavné motoristické show věnuje jen čtyři hodiny denně. Proč tomu tam je? Důvodem je jeho radiová show, protože právě kvůli ni vstává ve 4:45 a od 6:30 - 9:30 sedí ve studiu a moderuje. Na natáčení Top Gearu proto přijíždí až na desátou hodinu. Což je vcelku skvělý čas, ale po 14. hodině je podle svých slov nepoužitelný a velmi vyčerpaný. Ono by se to dalo pochopit, od rána toho má jistě hodně, jenže Evans hned poté uvádí, že natáčení opouští hlavně proto, že jede vyzvednout děti ze školky. O rodinu se opravdu stará, ale měl by takto fungovat profesionál, který bere za svou práci astronomický honorář? Jeremy Clarkson byl svůj a měl své názory, avšak Top Gearu věnoval každou volnou minutu.

Nový tým britského Top Gear

Nový tým britského Top Gear

Fakt, že se kvůli jeho práci do Chrise Evanse opřou tamní média i samotní Britové, je jasné. Málokdo by skousnul to, že Evans pracuje na pořadu jen dvanáct hodin týdně a jeho tříletá smlouva by mu přitom měla zaručovat plat tři miliony liber (zhruba 103,3 mil. Kč).

Možná také proto má Top Gear mnoho moderátorů, protože pouze s pracovním „nasazením“ Chrise bychom se nemuseli nových dílů vůbec dočkat.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner