Chris Evans, aneb co o něm možná nevíte

Chris Evans, aneb co o něm možná nevíte

Jestli pravidelně čtete naše články, pak víte, že novým hlavním moderátorem Top Gearu bude Chris Evans, který nahradí Jeremyho Clarksona. Možná ovšem nevíte, že i on je pěkný rebel.

Jeremy si získal své fanoušky hlavně díky svému humoru, kvůli kterému dostal také koncem března od vedení BBC vyhazov. Samozřejmě že nešlo jen o humorné a mnohdy nekorektní poznámky, ale také o napadení producenta. O čem jistě víte.

Žije na zámku, miluje Ferrari a vlastní vrtulník

Novou tváří se tedy stane Chris Evans, který je podle britských médií pohotový, vtipný a drzý moderátor, jež má určitě šanci diváky zaujmout, a to nejen díky své sbírce Ferrari. Devětačtyřicetiletý Chris je jedním z nejlepších moderátorů v Británii a zároveň také k nejbohatším. Tento třikrát rozvedený moderátor se proslavil ranní show Big Breakfast začátkem 90. let, jež vysílala stanice Channel 4. Poté začal moderovat na BBC, čtyři roky pracoval pro rádio Virgin, jehož byl také nějakou dobu vlastník. Podle serveru Heavy se jeho jmění pohybuje kolem 40 miliónů dolarů (necelá miliarda korun). V této době žije na zámku ze 17. století na okraji města Ascot, kde samozřejmě nechybí tenisový kurt, bazén i vrtulník.

Občas nějaký skandál

Chris Evans je trojnásobný otec a nevyhnuli se mu ani skandály. Jednou ve své ranní show nevhodně vtipkoval o Anně Frankové (německá židovka, která zemřela koncem války v koncentračním táboře). Z rádia Virgin byl vyhozen, protože na natáčení chodil přímo z večírků ještě opilý. Evans podepsal s BBC smlouvu na tři roky a podle jeho slov hodlá Top Gear posunout o kousek dál. Jestli budou jeho slova pravdivá, uvidíme s prvním dílem.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner