Čekají vás psychotesty pro řidiče? Poradíme jak na to

Čekají vás psychotesty pro řidiče? Poradíme jak na to

Čekají vás povinné psychotesty pro řidiče profesionály, nebo jen chcete vědět, jak toto testování vypadá? Strach mít rozhodně nemusíte. Například v Praze můžete testy absolvovat u akreditovaného dopravního psychologa Mgr. Petry Meisnerové. Petra své práci rozhodně rozumí a testy nabízí za skvělou cenu od 1500 Kč! Pojďme se nyní podívat na to, co vás vlastně čeká.

Proč  musím na psychotesty?

Povinné psychotesty čekají všechny budoucí řidiče z povolání (řidiče nákladních vozů, kamionů, autobusů a MHD), vybodované řidiče(12 a více bodů) a řidiče seniory. Povinnost absolvování testů je dána platnou legislativou České republiky.  Testy musíte absolvovat i v případě, že si chcete rozšířit řidičské oprávnění (příkladem z kategorie C na D).
Jak testy probíhají?

Celý proces trvá většinou 2-3 hodiny a absolvujete tyto tři části:

  • Pohovor a vyplnění dotazníku.
  • Testování osobnosti.
  • Výkonnostní testy.

Jak už jsme v úvodu zmínili, u Petry vás čeká milé a přátelské prostředí. Petra se zabývá dopravní psychologií od roku 2009. Kromě toho, že realizuje psychotesty pro řidiče v Praze, provozuje také soukromou praxi a působí jako psychoterapeutka a kouč.

U testu dostanete možnost si několik úloh vyzkoušet takzvaně nanečisto a až potom se přikročí k ostrému testování.

Psychotestů se nemusíte bát

Psychotestů se nemusíte bát

Nezapomeňte si donést potřebné dokumenty

Před vaším příchodem si nezapomeňte ověřit, jaké dokumenty budete k testům potřebovat. Seznam by vám měl dát k dispozici provozovatel testů.

Většinou se jedná o

  • Průkaz totožnosti  - občanský průkaz nebo pas.
  • Řidičský průkaz - pokud jste o něj nepřišli.
  • Kompenzační pomůcky - brýle, naslouchadla.
  • Výpis z evidenční karty řidiče.

Na psychotesty se není potřeba nějak speciálně připravovat.  Rozhodně se před testem vyvarujte alkoholu. Před testem se dobře vyspěte a vezměte sebou dobrou náladu.
Pokud jste se rozhodli, že budete psychotesty absolvovat u Petry Meisnerové, není nic jednoduššího, než zavolat na číslo  607 46 51 46 nebo napsat na email info@psychotesty-praha.cz a domluvit si termín.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner