Bývalí moderátoři Top Gearu rozjeli natáčení nové show

Bývalí moderátoři Top Gearu rozjeli natáčení nové show

A je to tady! Moderátoři bývalého pořadu Top Gear se konečně vrátili před kamery. Svou zbrusu novou show u Amazonu rozjíždějí ve velkém, a to s LaFerrari, McLarenem P1 a Porsche 918 Spyder.

Jistě víte, že Jeremy Clarkson po svém skandálu přesídlil na Amazon Prime TV, kde za svou novou show dostal hezky zaplaceno. Díky tomu se můžete těšit na skvělý, působivý nový motoristický pořad, který možná zastíní i díly Top Gearu, s možným názvem Gear Knobs. Tento nový pořad se bude vysílat až příští rok na podzim, ale samotné natáčení začne opravdu velmi brzy.

Včera se totiž Clarkson společně s Richardem Hammondem a Jamesem Mayem postavili poprvé před kamery, a to hned ve velkém stylu. Což lze poznat z příspěvku fotky Jeremyho na Twitteru. První snímek je pořízen na okruhu Algarde v popředí s moderátorskou trojící a trojící aut – Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Možná se tak konečně dočkáme rozseknutí toho, který z této „Svaté trojice“ je nejlepší.

Můžete se těšit a zároveň si tipnout zda se trojice aut objeví hned v prvním díle nové show, protože by de facto přímo navazovala na nedokončenou 22. sezónu Top Gearu v jejichž finále mělo ke střetu dojít, ale díky fackovací scénce Jeremy Clarksona k ní nedošlo.

Roční čekání bude dlouhé, ale věříme, že bude stát za to.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner