BMW prodalo zánovní vůz, na kterém se vyřádil Jeremy Clarkson

BMW prodalo zánovní vůz, na kterém se vyřádil Jeremy Clarkson

Rob Willis z Kentu si na začátku letošního roku kupil za 50 tisíc liber modré BMW M3, což by nebylo zase až tak divné, ovšem v té době vůbec netušil, že si zakoupil automobil s jistou historií. Přitom mu bylo řečeno, že jde o předváděcí vůz.

„Pokaždé, když jsem se dostal na dálnici, začaly mi pískat kola a vrzat volant. Až po čtyřech týdnech jsem si při sledování jedné z epizod Top Gearu všiml, že moje auto se dostalo do rukou Jeremyho Clarksona“ řekl Willis pro jeden bulvární britský deník. Jeremy se měl v tomto díle prohánět v BMW M3 vysokou rychlostí a zkoušet ho ve smyku. Clarksonovi se auto velmi líbilo a jeho chválu si vysloužil i interiér vozu. Jeho zacházení ovšem poté způsobilo problémy současnému majiteli vozu, který prodejce od kterého vůz koupil, kontaktoval a vrátil mu klíče s tím, že má tyto problémy vyřešit. Od prodejce dostal náhradní vůz a po pár týdnech dostal své BMW M3 zpět a nyní si ho spokojeně užívá.

Něco takového se nestalo poprvé, už v roce 2003 čelili všichni tři nyní již bývalí moderátoři Top Gearu obvinění, že poškodili spojku i pneumatiky automobilu hráče amerického fotbalu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner