Autozastavárna pomůže rychle a s vozem jezdíte dále

Autozastavárna pomůže rychle a s vozem jezdíte dále

Do složité finanční situace se může dostat kdokoliv z nás. Potřebujete rychle půjčit větší obnos peněz a s bankou je to na dlouhé lokte, nebo v horším případě půjčku zamítli? Pokud máte ve vlastnictví automobil, může pro vás být zajímavou variantou autozastavárna. Získáte tak potřebné finance, aniž byste museli vozidlo prodat.

Zbrklý prodej auta se nevyplácí

Pokud uvažujete o řešení aktuálního nedostatku peněz prodejem vozu, raději si vše dvakrát promyslete. Autobazar sice vůz většinou rychle odkoupí, ale je nutné počítat s tím, že to bude značně pod reálnou prodejní cenou. Alternativním řešením, jak získat větší obnos peněz a přitom nepřijít o své vozidlo, je využít autozastavárnu.

S autem v zástavě jezdíte dále

Celý proces zástavy je ve většině případů velmi jednoduchý a rychlý. Například u společnosti ZASTAVUZ s.r.o. netrvá vyřízení výhodné půjčky bez registru více než třicet minut a získat můžete až 80% hodnoty zastaveného vozu. Splatnost půjčky je až 4 měsíce a k dispozici máte možnost předčasného splacení a prodloužení termínu. V případě zájmu je vám nabídnuta také varianta auto využívat po dobu půjčky. Do zástavy můžete dát auto v osobním i firemním vlastnictví. Nevlastníte vůz, ale například motorku, letadlo nebo loď? Není problém.

Jak probíhá zástava auta?

Autozastavárna bude chtít doložit několik důležitých dokumentů. Zástavní hodnota je následně vypočítána z roku výroby vozidla a jeho stavu. Pokud se rozhodnete vozidlo nechat v zástavě, ověřte si, kde přesně bude uschováno. Firma ZASTAVUZ vozy skladuje v suchých prostorech a dbá na bezpečnost a diskrétnost.

 

 

Využijte služby mobilního odhadu

Tlačí vás čas, nebo se vám nechce do autozastavárny? Nechte si zavolat technika kamkoliv po Čr a získáte odhad vašeho vozu zdarma. Zaplatíte jen cestovní náklady a vše vyřídíte z klidu vašeho domova. Podrobnosti o této službě naleznete na webu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner