Autopotahy ochrání sedadla a dodají šmrnc každému vozu

Autopotahy ochrání sedadla a dodají šmrnc každému vozu

Vlastníte  luxusní vůz renomovaných značek Audi, BMW,  Mercedes, Landrover nebo spoléháte na osvědčenou klasiku vozů nižší střední třídy? Možná nastal ten správný čas vaše vozidlo ozvláštnit. Technické parametry, vzhled vozidla a výkon splňuji dokonale vaše předpoklady, proč se tedy nezaměřit na jeho interiér?

Díky autopotahům budou sedačky i po letech jako nové

Pomineme vozy, které mají ve své výbavě kožené sedačky - ty většinou „zakrývat“ autopotahy nechceme. Naproti tomu látkové sedačky si o to přímo říkají. V nabídce prodejců dnes najdete velké množství kvalitních autopotahů, které dodají vašemu interiéru netradiční vzhled a navíc dokonale ochrání sedačky před nečistotami a drobným poškozením. Setkáte se s výběrem univerzálních autopotahů, které se díky elastickému úpletu v zadní části hodí pro každý typ sedadla.

autopotah

Setkáte se samozřejmě také s autopotahy na míru vašemu vozu. Na eshopu fajnautopotahy.cz jsou potahy seřazeny dle jednotlivých značek a následně pak dle jednotlivých modelů, výběr je tedy pro zákazníka jednoduchý. Pokud si ani tak nevíte rady, využijte možnosti kontaktovat prodejce emailem nebo telefonicky. Zkušená obsluha vám pomůže najít ten správný potah.

Velkou výhodou nákupu u internetových prodejců je široká nabídka. Pravděpodobně budete vybírat z mnoha barevných odstínů i provedení. Standardem již dnes bývá poštovné zdarma. Například eshop fajnautopotahy.cz za vás poštovné zaplatí již při nákupu nad 1700 Kč.

Ochrana interiéru proti silnému znečištění

Převážíte-li ve svém voze psa , pravděpodobně vás standardní autopotahy před silným znečištěním neochrání. I na tuto situaci existuje řešení . Speciální autopotahy existují jak pro ochranu zadních sedadel, tak do kufru.

Pokud potřebujete do vozu usednout se silně znečištěným oblečením, využijte pracovní autopotahy. Na kráse tyto potahy moc nepobraly, ale svůj účel splní dokonale.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner