Autokamery vám pomohou při autonehodě i při parkování

Autokamery vám pomohou při autonehodě i při parkování

Kamera do auta je dnes už pomalu stejně běžná jako mobilní telefon s fotoaparátem. Stejně jako mobil, i auto kamera může být skvělým pomocníkem v mnoha nečekaných situacích. Například může být užitečným zdrojem informací v případě autonehody a posloužit tak jako cenný důkazní materiál.

Ideální je FULL HD autokamera,kterou umístíte do zpětného zrcátka pomocí dvou pružných úchytů, například duální kamera do auta CEL-TEC M6 Dual. Připevňuje se na stávající zrcátko, takže netvoří žádnou přidanou překážku ve výhledu řidiče. Úhel záběru kamery je 140° a disponuje řadou nadstandardních funkcí, jako je WDR pro lepší obraz za špatných světelných podmínek a v protisvětle, hlídání jízdních pruhů, kolizní asistent a parkovací režim (detekce pohybu).Druhou část zařízení, miniaturní HD vodotěsnou kameru, snadno přimontujete na podložku registrační značky.

CEL-TEC M6 DUAL

CEL-TEC M6 DUAL

Zpětné zrcátko je zhruba z jedné třetiny tvořeno barevným LCD displejem s úhlopříčkou 5", který slouží pro nastavení kamery (komunikuje česky) a samozřejmě je možné na něm sledovat obraz z obou kamer za pomoci režimu PiP (obraz v obraze).Při zařazení zpátečky se obraz z přední kamery automaticky vypne a zobrazí se pouze záběr ze zadní kamery, který se stane nepostradatelným pomocníkem pro bezpečné couvání a parkování. Kamera podporuje microSD paměťové karty až do kapacity 64GB, díky čemuž dokáže zaznamenat až 13 hodin jízdy z obou zapojených kamer. Díky funkci smyčky se nemusíte bát zaplnění karty. Jakmile je její kapacita plná, automaticky přemaže nejstarší záznamy a přehraje je těmi novými.

Montáž kamery CEL-TEC M6 Dual zvládnete s trochou znalostí a šikovnosti sami. Pokud si však na to netroufáte, nechte vše na zkušeném mechanikovi, který bude mít všechny kabely propojené během chvilky.

Kameru CEL-TEC M6 Dualmůžete sehnat již za 3 499Kč v e-shopu CEL-TEC.cz

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner