Amazon hledá moderátora jako náhradu (zástup) za Clarksona! Nevěříte? Nejspíš děláte dobře, protože je to pravděpodobně vtip a dobře propracovaná akce PR!

Amazon hledá moderátora jako náhradu (zástup) za Clarksona! Nevěříte? Nejspíš děláte dobře, protože je to pravděpodobně vtip a dobře propracovaná akce PR!

Amazon vyvěsil na svém webu inzerát, ve kterém hledá zástup do televizní série se zaručenou celosvětovou sledovaností! Jistěže neřekl přesný název série. Šlo by pouze o dočasnou pozici v době Jeremyho nepřítomnosti. Ten si nedávno prodělal těžký zápal plic – pneumonii.
Také "Křeček" Hammond nedávno strávil nějaký čas v nemocnici (důvody jistě všichni víme), naštěstí už je ale plně zdráv a řádí za volantem.

A požadavky?

- Platný řidičák
- Výborná britská angličtina
- Vynikající znalosti z oboru automobilů a progresivní rockové muziky
- Smysl pro zábavu
- Metafory, přehánění a hádky s argumentací takřka do krve
- Umění účinně jednat s kolegy, kteří se ztrácejí na neznámých místech po světě
- Upřednostněni budou vysocí kandidáti s kudrnatými vlasy

Tak co? Splňujete výše uvedené požadavky? Pak se můžete přihlásit! A pokud vyhrajete, můžete se těšit na náhodné zapalování různých věcí, manipulaci s těžkými stroji a samozřejmě si dosytnosti užijete spolupráci s ostatními a řízení nejrychlejších a nejzajímavějších vozů!

Vtip propracovaného PR

Celý inzerát je pravděpodobně smyšlený a jedná se o nejapný vtip! Pokud byste však o téhle práci i tak uvažovali, nejprve si sežeňte 6,5 milionů fanoušku na sociálních sítích, jako je Twitter apod., protože to je také jedna z podmínek!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner