10 urážek Jeremyho Clarksona, které zazněly v Top Gearu

10 urážek Jeremyho Clarksona, které zazněly v Top Gearu

Že Jeremy Clarkson neumí držet jazyk za zuby, asi už všichni víte. Tím on byl zkrátka v Top Gearu známý. Někteří ho za to milovali a jiní zase nenáviděli. Pojďte dneska s námi zavzpomínat na 10 Jeremyho největších hříchů z minulosti.

Při testování nového bavoráku Jeremy popisoval navigaci, zahajloval a prohlásil, že ať do ní zadáte cokoliv, vždycky vás nasměruje na Polsko. Narážka na druhou světovou válku pobouřilo Němce i Poláky a BBC musela čelit stovkám stížností

Při hodnocení kabrioletu Daihatsu Copen se nezapomněl zmínit, že je to auto tak trochu „přiteplené“, což neuniklo skoro nikomu. BBC se pak muselo za Jeremyho výrok omluvit na webu.

Richard Hammond měl těžkou autonehodu a dlouho ležel v kómatu. Do seriálu To Gear se vrátil až o sezonu později a Jeremy ho samozřejmě přivítal opravdu pro něho typicky: „Takže z tebe je teď poloviční nebo úplný dement?“ Hammnonda to nijak neurazilo a všichni se tomu zasmáli, ovšem BBC se musela omlouvat asociacím duševně postižených.

Jeremy si ve svém novinovém sloupu ulevil na adresu autobusáku, přesně na britskou asociaci pracovníků veřejné dopravy. Znělo to asi takto: „Malí hitlerovští zmetci“. 

„Život kamioňáků není žádná slast. Řadit, řadit, srovnat zrcátko, zavraždit prostitutku, řadit, řadit, najít další prostitutku. Je to fakt makačka“. Přesně toto zaznělo v jedné epizodě Top Gearu. Nikdo si neztěžoval.

Na jednom výletu do Ameriky měli moderátoři za úkol v jednom z jižanských států pokreslit auto provokativními slogany. Takže to byly tyto: Hilary prezidentkou, registrované partnerství je super a NASCAR stojí za houby. Hněv domorodců je neminul. Létaly šutry a sjížděly se pick-upy plné ozbrojenců.

Rumunský výlet patří k jejich nejlepším. Zde si Jeremy neodpustil přirovnání země k Boratovi a rumunská vláda podala oficiální stížnost.

Britskou automobilku koupil čínský konglomerát a jejich prvním produktem byl vůz MG6, o němž Clarkson prohlásil, že je víc čínský než jídelní hůlky. Naštval tím nejen čínské kanály, ale také automobilku i některé fandy historických aut.

Jednou takhle zase prohlásil, že jsou Mexičani líní jako vši a to až tak moc, že to klidně může říct opakovaně, protože jsou líni i na podání stížností. Těch ale přišlo opravdu mnoho, BBC se musela omluvit.

„Hezky“ se také vyjádřil na Twitteru o stávkujících členech odboru. Podle Jeremyho by se měli zastřelit, tím by udělali společnosti větší službu. Poté napsal upřesňující tweet, ale jako omluvu to rozhodně nešlo vzít.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner