Vytuněný Land Rover Defender

Vytuněný Land Rover Defender


Budete si bezpochyby vědomi toho, že Land Rover Defender – základní kámen nespočetně mnoha ozbrojených armádních sil, nevýznamných milicí a Richarda Hammonda – je na světě již od roku 1948. A během jeho přerušovaného 63 ročního období, se..hm..moc nezměnil.

Je stále tak silný, jako puška Winchester ráže 12 a je stále takový detailista, jak medvěd grizzly lovící večeři v divočině. Ale měl by být uvnitř tak luxusní, jako Range Rover? Konec konců, jak navrhovali James a Richard po celá léta, Defender by měl být nebezpečně starý a biblicky špinavý, aby byl užitečný.

Jenže Belgická tuningová firma Vilner, tento názor kritizovala slovy "fuj". Naskytla se šance tato slova potvrdit a oni jí využili. Pro anonymního ropného magnáta z Ruska, kterému na luxusu záleží, přizpůsobili interiér dvou Defenderů.

"Dvojčata", jak je přezdívají, obsahují velmi solidní zvukovou izolaci, uvnitř pravou kůži, 600W audio systém, 15 palcovou obrazovku s DVD přehrávačem, všudypřítomné osvětlení a LED světla na přístrojové desce.

A jak nám řekl belgický zástupce firmy Vilner: "Maniak do lovu a rybaření, občas vykonává své hobby v noci. Z toho důvodu přední světla obou džípů, obsahují přídavné čočky a xenony ".

Toto je jemné nastínění modifikací, ale Vilner nám řekl, že interiér stál 336 tisíc korun - 297 tisíc na realizaci, plus samotný hudební systém, který má cenu 112 tisíc korun.

"Děláme jednotlivé uživatelské projekty", řekl Vilner pro TopGear.com "a nevyrobíte už žádné auta, jako jsou tyto dvě."

Líbí se vám upravený Defender?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner