Naše zkušenost s prodejem vozu u AAA Auto

Naše zkušenost s prodejem vozu u AAA Auto

Dnešní článek bude tak trochu z jiného soudku než ty ostatní. Rozhodl jsem se s vámi podělit o čerstvou zkušenost a to z prodeje svého vozu u známého autobazaru - AAA auto. Přiznám se hned na začátku, že jsem před rozhodnutím navštívit "áčka" dost váhal. Zkušenosti s autobazary mám veskrze špatné a stále jsem se vracel k myšlence zkusit prodat vůz svépomoci. Vyhrála nakonec střízlivá úvaha. Díky náročnému zaměstnání mám volného času poskrovnu a prodej vozu není zrovna nenáročnou činností. Nikdy jsem také vůz neprodával a prostě jsem usoudil, že by to nebyl dobrý nápad.

Proč jsem si vybral k prodeji AAA Auto?

Tento autobazar jsem si vybral ze dvou důvodů. Prvním byly nabízené peníze ihned a druhým síla jejich značky. "Áčka" jsou prostě velká firma a mají toho už hodně za sebou, nehledě na síť jejich autobazarů po celé ČR. Jistě také přispěla zkušenost mého známého, který zde vůz  kupoval. Cenil si ochoty prodejce uskutečnit prohlídku a zkušební jízdu i po zavírací době. Pro kupujícího zde jistě bude také velký výběr a garance, že se nejedná o kradený vůz.

Jak probíhá prodej vozu?

Do prodeje jsem vezl Audi A4 TSI rok výroby 2009. Jedná se o velmi spolehlivý vůz, ale jeho benzínový motor nepatří mezi nejúspornější. Tachometr vykazoval nájezd přes 130 tisíc kilometrů. Prodejní ceny těchto vozů jsem měl samozřejmě zjištěny, proto jsem byl  v očekávání, s jakou cenou přijde prodejce. Po krátkém pohovoru, prohlídce a zkušební jízdě mi byla nabídnuta cena, která byla nižší než mé očekávání. Po chvilkovém dohadování jsme se dohodli na kompromisu. Pozor, je však počítat s poplatkem za výkup vozu. Ten bohužel sníží výkupní cenu vozu.

Celková spokojenost

Pokud bych měl vyjádřit své pocity, tak převládá jistě spokojenost. Menší nabídka za nabízený vůz byla vykoupena rychlou platbou. Celý prodej proběhl velmi profesionálně a bez nejmenších problémů.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner