První destinací The Grand Tour je Johannesburg

První destinací The Grand Tour je Johannesburg

Začal se vysílat nový Top Gear, a jak jsme vás již informovali, nenadchnul nijak diváky a ani kritiky. Mnoho lidí to ovšem předvídalo. Teď jsou všichni motorističtí fandové zvědaví na novou show Clarksona, Hammonda a Maye s názvem The Grand Tour, která se má začít vysílat na podzim. Natáčení je v plném proudu a tak není divu, že na světlo vyšly novinky spojené s tímto natáčením. Známe totiž první zastávku velkého zeleného stanu, který zaskakuje za staré studio v Dunsfoldu.

Zapojit do natáčení se můžeš i ty

První zastávkou je tedy jihoafrický Johannesburg. Lokalita byla prý vybraná pro velkou tamní oblibu všech třech, podle Tweetu Jamese Maye je prý ale hlavním důvodem tlak Hammonda, protože mu dochází sušené a kořeněné maso pocházející právě z Jižní Afriky, s názvem Biltong. Důvod může být jakýkoliv, avšak na lokalitě to opravdu nic nemění.

jeremy-clarkson

Jeremy Clarkson na svém Twitteru potvrdil, že první zastávkou je Johannesburg

A doslechli jsme se, že natáčení, které začne 17. července si můžete užít i vy. Amazon nabízí tři lístky, které můžete vyhrát. K vítězství jsou důležité dvě věci – účet na Twitteru, a poté na něj musíte umístit fotku zeleného stanu na nejméně obvyklém místě. Vítěze vybere Jeremy, Richard a James. Soutěž trvá od 2. – 8. června. Místo fotky, můžete natočit třeba i video. V obou případech pak musíte své dílo doplnit hashtag #TheGrandTourJoburg. Jestli vás to zajímá, podmínky si můžete přečíst zde.

the_grand_tour

Prví zastávka The Grand Tour

Napiš co si myslíš

Komentáře

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte co je nového v Top Gear a Grand Tour!